Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon súlyzózom érzem h...

Itthon súlyzózom érzem h rengeteget erősödtem de nem lettem izmosabb ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Tényleg sokat erősödtem de még mindig naon vékony vok szerintetek érdemes lene szednem valami tömegnövelöt h nagyobb legyek? Vagy mit szedjek szerintetek?

2013. ápr. 1. 17:22
 1/7 anonim válasza:

Anabolic Whey - napi 3-6 adag. - reggel,délután, lefekvés előtt.

Myomax 10 az egyben - napi 1-2 adag - edzés után közvetlenül és éjszaka.

Vitargo-crx - reggel(a reggeli fehérje turmix előtt fél órával) és az edzés alatt.

GLM - napi 30-40g, reggel a fehérje turmixba, edzés alatt G-Bomb+Vitargo-crx keverés, edzés utáni fehérjébe ill. nagyon fontos lefekevés előtt.

Vita-x - napi 2-3 kapszula ésszerűen elosztva.


Ezt szedd!

2013. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő étrend van már?
2013. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs, mindennap sulyzózok anyit amenyi jólesik de étrendem az nincs összevisza eszek mindent.
2013. ápr. 1. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy olyan szarul táplálkozol, vagy az edzésed olyan szar. Minden nap súlyzózól??? És ismered az izomcsoportokat, és a gyakorlatokat? olvasgass: [link]

[link]

2013. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
akkor ne is csodálkozz ha nem fejlődsz
2013. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deepbassnine ***** válasza:
az izom feherjebol no,ha nemeszel feherjet ne is csodalkozz
2013. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az egyik eshetőség az, hogy: kicsi súllyal nagy ismétlésszámmal edzel aminek semmi értelme, lehet bedurran a karod egy időre és nagyobbnak látod, de nem fejlődik semmit... második, hogy nem hagyod regenerálódni, azaz nem iktatsz be pihenő időt az izmoknak... ez alatt nem csak az éjszakai alvást kell érteni, hanem legalább 1-2 napot kell pihentetni, hogy a regeneráció végbe tudjon menni... harmadik dolog, pedig, összevissza eszel azaz nincs meg a testömeg kg x 2-3 gramm fehérje... nem tudom hány kiló vagy, de egy példát mondok... egy 60 kg-os embernek 120-180 gramm közötti napi fehérje bevitel kell... szénhidrát a tömegnövelés során akár 3-5x mennyiség, ami 180-300 gramm közöttit jelent. tehát ha ezeket rendbe szedted utána nézz egy normális edzéstervet!
2013. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!