Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betfairrel kapcsolatos kérdés?

Betfairrel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Szoval ugye a betfair az egy sportfogadási tőzsde és elméletileg menet közbe túl lehet adni a fogadásomon.

Tegyük fel van egyes és kettes csapat. Én megfogadom 10 euróval hogy az egyes csapat nyer 1,4es oddsér. Mondjuk meccs elején egyes csapat gólt rug, tehát 1-0 nekik az állás. Ilyenkor ugye egyes csapat odds lemegy mondjuk 1,2-re. Ilyenkor én tovább adhatom a 10 eurós 1,4es oddsos tippem 1,2es oddsér és ha itt kiszállok nyertem 12 eurót? Meg úgy egyébként ez hogy működik eza menet közbeni továbbadás, hogy adok túl rajta meccs közbe?



2013. ápr. 1. 20:21
 1/3 hookuszpook ***** válasza:
A Betfairen kétféle fogadás típus van. Back és Lay. A LAY olyan, mintha te lennél a fogadóiroda. Ezeknek a kombinálásával lehetséges az "adásvétel". Ezt pár szóval elég nehéz elmagyarázni. Keress rá a Google-ben a sportbefektetés szóra. Azon keresztül találsz oktató videót is.
2013. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor adhatod tovább ,ha valaki megveszi.Cash out.Kiszállhatsz.Veszteséggel.Minél előbb annál jobb!
2013. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, ebben az esetben nyertél 12 eurót ha ekkor eladod. Pontosabban lesz 2 euró profitod -5%, azaz 1,90 euró lesz a profit mert az oldal levon a nyereményből öt százalékot. Az eladás likviditás függő, szóval egy barcelona-real népszerűségű meccs esetében azonnal túl lehet adni rajta, de egy másodosztályú izlandi meccsen nem biztos, hogy sikerül azonnal eladnod.

Azt mindig pontosan lehet látni egy-egy meccs esetében, hogy milyen értékben köttettek fogadások, én azt olvastam erről, és tapasztalatom szerint is így van, hogy 50000 eurónyi üzletkötés a meccs előtt az már megfelelő likviditást biztosít.

Működni úgy működik, hogy a fogadáskor folyamatosan lesz egy "gomb" amin láthatod, hogy éppen mennyivel tudnál kiszállni. Fogadás után közvetlenül kitudnál szállni, kicsivel 10 euró alatt, de ezt most még minek tennéd..., a gól után néhány másodpercre lezárják a piacot, és azután már a 12 eurós összeghez közeli érték lesz a "kifizetés gombon". Ezt a gombot helyettesítheted azzal, ha a gólja után a megfelelő összeggel layeled a favoritot, mert így már bármi lesz nyersz. A megfelelő összeg kiszámítását elvégezheti helyetted egy szoftver vagy némi gyakorlat után te magad is ráérezhetsz, főleg ha mindig azonos séma szerint játszol.

2013. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!