Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás has? Kezdő vagyok

Kockás has? Kezdő vagyok

Figyelt kérdés

Tudom, hogy be kell durrantani a hasizomzatot és fehérjét kell bevinni a szervezetbe az izomépítéshez, de azt megkérdezném, hogy mi a lényeg az edzés során?

Kevés sorozat magas ismétlésszámmal vagy kevés ism. szám és sok sorozat?

Lécíves valaki elmondja nekem?

(Ha bővebben kifejtitek akkor megy a zöld!)



2013. ápr. 2. 13:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem attól lesz kockás a hasad ha minden nap keményen gyúrsz rá, az így is az. a lényeg hogy ledolgozd a zsírt a hasadról, és aztán már látszani fog. ezt csak diétával lehet megcsinálni, és edzéssel is. szóval vegyél vissza a zsíros kajákból, legyen egy jó diétád és ugráló kötelezz napi 15 percet. hajrá ^^
2013. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor az izomtömeget nem is kellene tovább építeni? ,,az így is az" Ezt nem értem://
2013. ápr. 2. 13:20
 3/14 anonim válasza:
növelheted, mert úgy csak mégnagyobb kockáid lesznek , de hogy látszódjanak is a zsírt kell eltüntetni róla ami diétával és futással vagy ugrálókötelezéssel jár (de a diéta kötelező)
2013. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb izom kell, aztán a diéta. Ha a semmire nekiállsz szálkásítani, anorexiásra kéne fogynod, hogy látszódjon valami. A kockás has nem csupán az alap mozgásizomzat, hanem a fejlesztett hasizom plusz a zsírmentesség.
2013. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a futás milyen intenzitással legyen?

Pl napi 1-2 óra? Sprint vagy lassú futás stb.

2013. ápr. 2. 13:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Wash: Minden nap kell edzeni hasra?
2013. ápr. 2. 13:32
 7/14 anonim válasza:

az ugráló kötél a legjobb és abból napi 15 perc elég.

futni meg kis intenzitással fél órát, egy órát kb. ahogy érzed , nem erőltetett futás van, hanem csak kocogás szerüség.

2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
elég heti 3x edzeni rá.
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

és még annyit szeretnék megtudni, hogy hogy érdemes....

magas ism. szám kevés sorozat vagy ellenkezőleg?

2013. ápr. 2. 13:33
 10/14 anonim válasza:
2013. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!