Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindenkinek alapból kockás a...

Mindenkinek alapból kockás a hasa? Na persze. Nekem nem?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt szajkózzák, hogy minden embernek vannak kockái, és ha eltüntetjük a zsírpárnákat, látszódni fognak valamilyen szinten.

A problémám az lenne, hogy 19 kilót fogytam, de egy darab izom nem látszik a hasamon, legfeljebb a felső 2 "kocka" vehető ki halványan. Kiáll minden csontom, a bordáim, a csípőcsontom még álló helyzetben is, izom mégsem látszik a hasamon. Pedig rengeteg hasizomgyakorlatot csináltam...

Iszonyatosan idegesít, mert folyton leanorexiásoznak, mert minden csontom kiáll.

Ilyenkor mi a teendő??



2013. márc. 30. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, és nem éheztettem magam.
2013. márc. 30. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kell elhinni. Attól hogy szálkás vagy max látszik, de ha nincs minek látszania, akkor cseszheted. Tehát kell kemény has edzés, hogy a hasad úgy legyen kockás, ahogyan annak lennie kell. Napi 200 ilyen kérdést tesznek fel, rámész hogy sport,mozgás--->egyéb kérdések, és ott keresgélj, hogy hogy edzhetsz a hasadra.
2013. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj le 2-3% testzsírra, ott már látszani fog MINDEN izmod, és ered, igaz ez már a kóros soványság állapota, és innen már nagyon közel a korház, hosszabb távon pedig a hullaház. Ha fogyókúra alatt hasizomgyakorlatot csináltál azzal maximum az állóképességed növelted némileg, de az izmodból is fogytál. kezdj egy tömegnövelő étrendet, és közben edz, én azt ajánlom, keress egy kedvező áru konditermet, és egy olcsó személyi edzőt, vagy ott úgyis kapsz segítséget, és szépen lassan hónapok alatt meglesznek a kockáid is, és mikor már nem tetszenek a méreteid, akkor mehet a szálkásító étrend... minden sportoló ezt a kettőt váltogatja, így maradunk formában. Sajnos a szépségért, a kaját is számolni kell mindig.
2013. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fogadjunk a napi beviteled nem volt meg 1200 kalória.. akkor

elmondhatom neked ,hogy te nem zsírt vesztettél ,hanem izmot :))) jóhogy nem látszik 1 db kocka se ... enni kell ,de nem éheztetni kell magunkat.. Diéta kell..

alacsony ch magas fehérje.. kardió edzés vagy aerob..



Most kezdj el tömegnövelni .. magas ch kell .. azt próbáld rizsből bevinni.

a fehérjét meg húsokból :) de különböző táplálékkiegészítőket is javaslok. a napi szükséglet felét viheted be azokból.



Ha szeretnél tudni még valamit ,akkor írj rám és mindenben segítek.

2013. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!