Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak a kis pocakomat akarom...

Csak a kis pocakomat akarom eltüntetni. Lehetséges ez úgy, hogy a mellem ugyanilyen maradjon?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam nagy súlyfelesleg, talán 5-8 kg. Így most 65 kg vagyok. A melleim szépek, nem szeretném, hogy lefogyjanak. És én sem fogyni szeretnék igazából, hanem a felgyűlt pocakomat akarom ledolgozni. Nincs úszógumim körben, egyedül a köldököm alatt van egy kis rakás, és két-három év alatt egyre nagyobbra nőtt... Feljött rám 5 kg, és látom is, hogy hová. Combra, popsira is. Ezeket is szeretném formálni.

Mit ne csináljak? Tudom, hogy a futást, és az ugrálós dolgokat kerülni kell. A taposás, biciklizés jó erre a célra? Most elkezdtem a barátnőimmel konditerembe járni, nekik is hasonló a gondjuk.

Szóval lényeg a lényeg: a mellemet nem szeretném elveszíteni. Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy ne dolgoztassam meg őket, ellenben a hasamat, combomat és a fenekemet igen?

Köszönöm! :)


2013. ápr. 2. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
2013. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
Ez csak zsírleszívással fog menni, az pont erre való.
2013. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!