Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az erőmet...

Hogyan növeljem az erőmet fekvenyomásban?

Figyelt kérdés

Erőemelő nő vagyok. A guggolásom és a felhúzásom nagyon jó, a fekvenyomásom viszont NAGYON elmaradott, és nem tudom miért!? 55 kg vagyok, és maximum 30 kg megy ki. Fél éve edzek.

Milyen gyakorlatokat csináljak, amitől erősödhetnék? Fekvőtámaszozni szoktam, de abból se sok megy..max 8. Tolóckodni is szoktam! Esetleg valaki összeállítana nekem egy edzéstervet, aki ÉRT hozzá? Előre is köszönök minden jó tanácsot!



2013. ápr. 3. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikád...fekvenyomni akarsz, de fekvőtámasszal meg tolóczkodással edzel rá? Fekvenyomni kéne piramisban, illetve azokat az izmokat megedzeni keményen, amik a fekvenyomásban részt vesznek aktívan, tehát mell, váll, tricepsz. És nem ilyen kis buta gyakorlatokkal, hanem elsősorban szabadsúlyos, illetve csigás gyakorlatokkal.

Egyébként nem kötözködésből, de mennyi az a nagyon jó felhúzás és guggolás? Pusztán kíváncsiságból.

2013. ápr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nőként ránézel az anapolan tabira v az omnadren szurira és máris kimegy a 100 kiló.... XD
2013. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A guggolásom 65 kg-ba 2 ismétlés, a felhúzás maxom 100 kg!

Buta gyakorlat? A tolóckodás nagyon erősíti a tricepszet...a fekvenyomás is tricepsz-mell-kar...nem értem mi baj ezzel!

2013. ápr. 3. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:

egy magas székre tedd a lábad rá , kezeiden tartsd magad

rakj magad alá egy telót álítsd be az időzítőt 4-5 percre

figyeld és minden perc amikor letelik 20 fekvő ,majd ökölbe teszed a kezed ,eltelik egy perc és megint 20 fekvő , percenként cserélgeted a kezed hol tenyéren hol öklön,

ez is erősít próbáld ki

2013. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!