Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem visszataszító az ilyen...

Nem visszataszító az ilyen eset? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,egy hete járok konditerembe edzeni,és minden nap úgy kiedzem magam és úgy kiizzadok hogy a pólómon megjelenik a hónalj résznél izzadság folt.És amikor súlyzózok vagy ilyesmi,látszódik.Mit csináljak,hogy küszöböljem ezt ki?
2013. ápr. 3. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne akard kiküszöbölni. Mindenki megizzad, ez a természet rendje.
2013. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem, de póbáld meg h fekete trikót veszel fel.
2013. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez testalkat, szépség kérdése. Én ha meglátok egy kövér lányt a kondiban akiről folyik az izzadtság, meg ronda feszülős cuccban van, azon nyomban elhányom magam, de ha ez egy szép, formás lánnyal történik, akkor még tetszik is. Bocsi, hogy így fogalmaztam meg, szinte mindenki így van ezzel, maximum nem meri leírni :D
2013. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én úgy izzadok h még a gatyám is tiszta víz mintha bepisiltem volna, de mondjuk nem is rehabilitációs edzést csinálok gyerek súlyokkal...XDXD
2013. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hány kilós súlyokkal edzel? utolsó?
2013. ápr. 3. 21:04
 6/14 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
miért lenne visszataszító? A teremben ez teljesen természetes. Nekem a seggem szokott megizzadni rendesen, edzés végére egy gyönyörű 2 tenyérnyi folt van a gatyámon :D meg persze a pisztolytáska az alap :D
2013. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 N0rbi04 ***** válasza:
100%
Miért lenne? Aki dolgozik megizzad. Az, hogy most a celebek sminkkel, meg patent ruciban rázzák magukat a "fitnesszteremben" nem mérvadó. A teremben nem zavar senkit szerintem. Utána meg veszel egy zuhanyt és kész.
2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

semmi visszataszító nincs benne, sőtt, ha azért izzad egy nő mert edzőteremben edz, az még vonzó látvány is lehet.

amúgy én is úgy izzadok, hogy a végén a gatyámból is lehet csavarni a vizet.

2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Edzőterembe edzeni jár az ember, ami ha nem b*zi edzés akkor megizzad az ember:)

Nem gáz.

2013. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bírkóedzésen mi lenne veletek... amikor a másik izzadsága a szádba, orrodba, szemedbe csorog...
2013. ápr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!