Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Internetről lehet valahogy...

Internetről lehet valahogy kardforgatást tanulni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem profi módon,csak alap mozdulatok érdekelnek.
2013. ápr. 4. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Formálisan igen, alkalmazott kardforgatást már nem.
2013. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen kardforgatásra gondoltál?középkori,ókori,újkori?európai, távol keleti,arab?nem mindegy.egyébként a youtubon sok hülyeség fenn van szóval nem kell elhinni ami ott van.


amikor eldöntötted melyik kort és melyik helyet akarod megismerni írj nekem üzenetet

2013. ápr. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1; mi ez a baromság? :D


Sem "formálisan" sem "alkalmazott" kardforgatást nem lehet interneten megtanulni. Oktatóra van szükség, aki megmondja mit csinálsz rosszul.

2013. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Az a "baromság" tökéletes példázata annak, miféle profizmus sajátítható el akár csak internetes tanulással!

Természetesen a kedves kérdező kedvéért linkeltem be, hogy a videóban szereplő úriember hatalmas tudásából szippanthasson magába egy keveset :)

2013. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én írtam, harcművészetekben vannak fegyveres formagyakorlatok. Ezeket lehet tanulni internetről, nem kell alábecsülni egy embert, képes bizonyos idő alatt egy Taichi formát megtanulni videó alapján. Ezt nevezem formálisnak.

Gyakorlatban az első késhasználó megélhetési bűnöző meg fogja ölni egy 8 centissel.

2013. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dalta válasza:
Javaslom az Ars Ensist, de ha nincs a közelben tanár, nézd meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=fXnXMVp9kiM
2015. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!