Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek megtudok tanulni...

Szerintetek megtudok tanulni verekedni az internetről?

Figyelt kérdés
16 éves budapesti srác vagyok és volt egy kis nézet eltérésem egy k1-es gyerekkel.És meg szeretnék tanulni verekedni csak nincs rá időm mert úszó vagyok és minden nap 2 órás edzésem van.Ezért szeretnék videók alapján megtanulni ilyen kevert verekedési stílust.Ha tudtok akkor léci linkeljetek pár videót
2012. máj. 5. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
a valóságban jobb, megkéred az egyik barátodat, hogy segítsen benne, még ha nem is játszotok erősen a reflexek kialakulnak, de nehogy azt hidd hogy hipp-hopp le fogsz verni valakit, mert ahhoz a tested is edzeni kell, sok gyomrost kell kapnod hogy el tudd viselni, a sípcsont is törékeny edzés nélkül, az ökleid is törékenyek a fejed is, de lehet edzeni őket, amúgy ha meg az utcára kell akkor tanulj meg fejelni, mert nem számítanak rá sokat amikor közel vagytok egymáshoz (mert a küzdősportokban nem szabad fejelni) de az erőszak nem mindig megoldás, mert vannak úgymond rajban kemények, hogy ha megverted utána jönnek 10en 20an de ha K-1ezik akkor elvileg nem verekedhetne, mert ha az edzője megtudja akkor elküldi vagy lecseszi úgy hogy olyat még nem hallottál, de ha te provokáltad te hibád...
2012. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem én kötöttem belé de a haverjaim meg bátyám is mondta hogy elintézik de én akarom ezért akarok jól megtanulni bunyózni utcán
2012. máj. 5. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem fog menni.

olvasni magadtól tanultál meg?

megtanított a tanár.

ez kb ugyanaz.

és minek verekedni?

hátbab@szod valamivel,aztán összerugdosod ha lekerült a földre.

de ha díszbu-zi akarsz lenni,aki 1vs1-ben leszólózza vele és fölényes győzelmet arat,akkor edzésre kell járnod.

2012. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom nem lehet.A mozdulatokat meg kell tanulni használni,meg kell tanulni pontosan végrehajtani.Például sokan mondják "mi van,ütök egyet abban mi a nehéz?"-az ütéseknek külön technikája van,anélkül sz*rt se ér.Ha kinézel néhány pofás mozdulatot,úgyis belezavarodsz,ha bekapsz egy pofont.Ennek a véredben kell lennie.Bocsi
2012. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaja neked van igazad egy csomó idő mire megtanulok verekedni úgy mint ő bele baszom a térdébe a viperát aztán jol megrugdosom azt csá
2012. máj. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!