Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai Box mellett érdemes...

Thai Box mellett érdemes eljárni heti 1x box-ra is?

Figyelt kérdés

15/f vagyok.

Foldharcot is tanulunk minden heten,tehat igy nezne ki egy hetem:


Hétfo:foldharc

Kedd:állóharc(thai box)

Szerda:állóharc(sima box)

Csut.:állóharc(thai box)

Péntek,szombat,vasárnap:piheno(esetleg kardio)



2013. ápr. 4. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2013. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Meg is idokolhatja valaki,hogy miert jo vagy miert rossz eljarni thai box mellett boxra.
2013. ápr. 7. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudom ti mennyire mentek rá a kéztechnikára. Mert sok Thai Boksz egyesület lesz*rja az egészet, és csak a térdesekre meg könyök ütésre épít. De vannak olyanok is, akik rámennek a kéztechnikára és külön ökölvívást is oktatnak nekik. De, mint írtam a te klubod nem tudom milyen

Emiatt csak annyit tudok tanácsolni, hogy menj el egy edzésre, és, ha egyértelműen nincs olyan jó ütéstecnikád, mint az ökölvívóknak akkor járj ökölvívásra is.

2013. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Thaibox-ra mar jarok,csak itt sparringoknal eszrevettem,hogy a tobbiek kezzel jobbak,mint en.Tudom,hogy ok is itt tanultak,de hallottam,hogy a sima okolvivo edzesek nagyon szinvonalasak,es gondolom,hogy ha rendszeresen arra is jarnek akkor jobban fejlodnek.

Rugasokkal,konyoktechnikakkal,terdelesekkel nincs gondom,csak keztechnikaban jobb szeretnek lenni.

Nem tudom,hogy heti 1 box mennyit erne,de szerintem megprobalok eljarni parhuzamosan oda is.Koszi a valaszt.

2013. máj. 5. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:

hát én inkább úgy csinálnám hogy

Hétfő:box

kedd:birkózás

szerda:box

csütörtökbirkózás

péntek:box

2nap: pihenő esetleg szombat birkó

de a lényeg hogy hagynám az egész tb-t a francba

2013. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!