Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó váll edzésterv? Nyomás...

Dejong kérdése:

Jó váll edzésterv? Nyomás kézisúlyzoval 4x10 Oldalemelés 4x10 Döntött törzsű oldalemelés 3-4x10 Nyomás vállgépen 3-4x10 Szuperszett:oldalemelés csigán-előre emelés csigán 3x10

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs,elirtam,előre emelés csigán helyett előre emelés tárcsával,sorry
2013. ápr. 6. 10:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól számolom 17-19 sorozat? Ha naturál vagy akkor nem nagyon ajánlom hogy így edz, mert nem fogod bírni, vagy csak kicsi intenzítással, akkor meg a fejlődés is kisebb.
2013. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor valaki valami tuti váll edzest?
2013. ápr. 6. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor jó egy edzés, hogyha minden szögből terheli a célizmot, és jó lenne változtatni. De leírok egy minta edzést:

Vállból nyomás egykezes súlyzókkal: 3x8-12

Előre emelés tárcsával/kézisúllyal: 3x8-12

Oldalemelés állva/ülve: 3x8-10

Vállvonogatás: 3x15-20

2013. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én volt h egy évig nyakból nyomtam 4-5 sorozatot, ezzel ki is merült a válledzés nálam, és olyan volt mint egy ágyúgolyó...nem kell túlzásba vinni!

de ez csak személyes tapasztalat.

2013. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Osynho ***** válasza:
Azért a váll 3 fejű izom, nem árt mindet megedzeni...
2013. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező, az első 3 gyakorlat elég amit írtál+ néha teszel még hozzá egy-két sorozat előre emelést, de nem kell minden héten, kap eleget az első fej pl melledzésnél is.

Csuklyát meg teheted váll és hát után is, ahol van rá még energiád. Arra pedig 3 sorozat egykesekkel vagy kétkezessel vállvonogatás és annyi.

2013. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!