Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 22 éves nőnek késő elkezdeni...

22 éves nőnek késő elkezdeni az erőemelést?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 11:42
 1/10 anonim válasza:

Nem!Az izom bármikor fejlődik!

Nem tudom milyen az adott testsúlyod!

De ha kicsit ducibb vagy akkor Aerob edzés kell neked!

Ha kondizni gyúrni akarsz akkor nem gond mert egy idő után ugy is látszik az izom!

De szerintem te csak ugy gondolod hogy futni meg fitness edzés!De van olyan aki 50 évesen kezdi!

Sokat fogsz fogyni meg egy kis izom is fog látszódbi az első 1-3 honapban de utánna jőn a holt pont!ITT NEM Szabad feladnod !!

2013. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

miért erőemelés?

attól olyan leszel mint a kelet német sportolónők?

vagy ez a cél?

2013. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fél éve járok edzeni. A kezdetekben csupán izmosabb kart, izmos, nagyobb combokat akartam, de pár hete ugyanabban az időben jár le edzeni egy erőemelő férfi, mint én. Nagyon megtetszett, amit csinál, ahogy feszegeti a legvégsőkig a határait, nem pedig csupán arra hajt, hogy jól nézzen ki... ez a mentális rész tetszett meg nekem, de nem tudom, hogyan tovább, hogy ezt mikor szokták kezdeni stb...
2013. ápr. 6. 12:10
 4/10 A kérdező kommentje:

"Sokat fogsz fogyni"

ez a része nem igazán érdekel. amúgy is más az ideális test elképzelésem mind nőben, mind férfiban, mint az átlagnak

2013. ápr. 6. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy késő! Örülök, hogy vannak olyan nők, akik erősek akarnak lenni, nem pedig "dögösek" és "szexik" (egyébként az izom nagyon szexi). Hajrá! :)
2013. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Elnézést hogy későn irtam!! :)

Sztem irtam is hogy én több féle edzésmódot csinálok!Fegyenc edzés,És Kondi a fegyenc edzés erőnlétet és a kitartoképeszséget fejleszti a kondizás pedig a kinézetet illetve hogy erőssebb legyek!Hát igazábol nem tudom hogy milyen az étrended vagy eggyáltalán van-e!MERT AZ ÉTRENDEN MÚLLIK A LEGTÖBB!!!Szerintem előszőr is a tömegnövelő étrendet kell elkezdened hogy ugye izmosodj!Utánna majd a fehérje,vas,magnézium bevitel lesz a fontoss!Ezeket táplálék kiegészitővel szethered be majd!

2013. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ahoz hogy te is ilyen legyél mint a srác több évig kell magadhoz szoktatni a súlyokat!Mert nem egyből pakolod rá a 20-kilós tárcsákat!!Szoktasd magad a súlyhoz!Előzö voltam
2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van étrendem, táplálékkiegészítőket is használok mióta edzek.

Nyilván sosem leszek olyan, mint a srác, mivelhogy egy olyan 50 éves férfi, aki mögött kitudja hány év áll, de magamból szeretném kihozni a legtöbbet :))

2013. ápr. 6. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a helyes hozzáállás, nagyon szimpatikus csaj vagy! Ne máshoz hasonlítgasd magad. Ne egy férfihez, másik nőhöz, 50 éveshez. Csakis a régi önmagadhoz! Én voltam a délutáni akárhanyadik 21L :)
2013. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ha igy csinálod akkor 1-3 év mulva szép erdménye lesz ;) a tanácsadó vagyok :D
2013. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!