Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erre lehet testnevelés felment...

Erre lehet testnevelés felmentést kapni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nyugalmi állapotban 140 körül van a pulzusom. A tanár ezt tudja, nagyon fél, hogy valami bajom lesz. Múltkor nagyon közel álltam, hogy kórházba vigyenek, annyira rosszul lettem. Félévig volt gyerekorvostól felmentésem, amit a tanárt kért tőlem, de ÉN attól ugyanúgy tesiztem, csak, ha a tanár szólt akkor nem csináltam a feladatot, de néha még akkor is. Májusban megyek kardiológushoz és csak arra kéne a felmentés, hogy ne kelljen leosztályozni, egyébként ugyanúgy tesiznék, csak ez bonyolult, mert ugyan Én mindent megcsináltam, nem osztályoztak le, de ha nem adnak papírt, nem tudnak majd leosztályozni és osztályozóvizsgán kell részt vennem, és ha egy 45 percig ugyan elég kemény, de még sem annyira, mintha osztályozóvizsgán vennék részt, ha azon rosszul vagyok, akkor szerintem nagyobb baj is lehet, ahogy a tesi tanárom és az osztályfőnököm céloz rá.

2013. ápr. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond, hogy rosszul érzed magad és az ájulás kerülget és felmentést szeretnél, mert nem akarod rosszul végezni gondolok itt a komolyabb dolgokra.
2013. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dogmatix91 ***** válasza:
140es pulzus az nagyon magas! Egyébként nem kell majd osztályzót rakni. Egész egyszerűen ki lesz húzva a bizonyítványban a testnevelés rublika, vagy be lesz írva, hogy felmentve. Nálunk volt egy erősen túlsúlyos srác (150-160kg körüli) aki fel volt mentve és mondta neki a tanár, hogyha úgy gondolja nem kell bejárnia mert ki lesz húzva a rublikája. Ő is tesizett ennek ellenére és megpróbált minden gyakorlatot megcsinálni, természetesen 5öst kapott év végén :)
2013. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!