Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet magas pulzus miatt tesi...

Lehet magas pulzus miatt tesi felmentést kérni?

Figyelt kérdés
Elég magas a pulzusom, sokszor vagyok rosszul tesi órán, a tanárom már nem meri vállalni a kockázatot. Ha valakinek van kérdése kérdezzen, csak válaszoljon kérem!

2013. ápr. 6. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

" a tanárom már nem meri vállalni a kockázatot." Hogy érted, hogy nem meri vállalni?

Egyébként meg orvoshoz menj el és kérjél. Ha nem lehet emiatt kapni akkor nem ad.

De akkor arra számíts, hogy kikell vizsgálni, hogy miért magas... /vérnyomásbeli problémáid is vannak?/

2013. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyugalmi állapotban 140 körül van a pulzusom. A tanár ezt tudja, nagyon fél, hogy valami bajom lesz. Múltkor nagyon közel álltam, hogy kórházba vigyenek, annyira rosszul lettem. Félévig volt gyerekorvostól felmentésem, amit a tanárt kért tőlem, de ÉN attól ugyanúgy tesiztem, csak, ha a tanár szólt akkor nem csináltam a feladatot, de néha még akkor is. Májusban megyek kardiológushoz és csak arra kéne a felmentés, hogy ne kelljen leosztályozni, egyébként ugyanúgy tesiznék, csak ez bonyolult, mert ugyan Én mindent megcsináltam, nem osztályoztak le, de ha nem adnak papírt, nem tudnak majd leosztályozni és osztályozóvizsgán kell részt vennem, és ha egy 45 percig ugyan elég kemény, de még sem annyira, mintha osztályozóvizsgán vennék részt, ha azon rosszul vagyok, akkor szerintem nagyobb baj is lehet, ahogy a tesi tanárom és az osztályfőnököm céloz rá.
2013. ápr. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!