Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tricepszre mi a leghatásosabb,...

Tricepszre mi a leghatásosabb, és még pár kezdő kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég kezdtem el kondiba járni (pár napja) és lenne pár kérdésem :D


Melyik a leghatásosabb tricepszre ezek közül : Lehúzás (szemből/háttal) fekvenyomás, tárogatás. Illetve ezeken kívül mi eddzi a legjobban azt?


Más : Ha eljárok kondiba de nincs normális étrendem (mindig azt eszem ami van és nem vagyok valami nagyétkű) akkor egyáltalán nem lesz fejlődés vagy lesz csak lassabban?

Illetve ha fogpiszkáló vagyok akkor ugye hamarabb lesz fejlődés (pl. heteken belül elképzelhető?), nem nagyra gondolok csak ha nagyon vékony vagyok és eddig nem is jártam kondiba akkor elvileg látszódnia kellene hamarabb, nem?


17/F


2013. ápr. 8. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és étrendkiegészítőt nagyon muszáj venni? Nincs rá pénzem állandóan megvenni, egyszeri alkalommal meg nem hiszem hogy sokat érne.
2013. ápr. 8. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le, és olvasd el. Egy kezdőnek tökéletes:

[link]

2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. ápr. 8. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent megtalálsz benne, ha pedig csinálod majd komolyabban a sportot, úgyis rájössz min lehet csiszolni.
2013. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak edzegess,aztán idővel rájösz,hogy mit is akarsz...

Tricepszre :

tolódzkodás

homlokra engedés

2013. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Még azt hadd kérdezzem már meg (ezt az írást amit az első linkelt csak hétvégén lesz időm átnyálazni :D) hogyha edzés után nem eszek egyből (pl. mert 2 óra hossza míg hazaérek a teremből) akkor már kárba is ment az egész, vagy nem számít, hogy mennyi idő telik el a kondizás és az utána való evés között?

2013. ápr. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!