Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "kockás" vagy legalább lapos...

"kockás" vagy legalább lapos hasat, hogyan tudok elérni anélkül, hogy a testem többi részéről fogynék?

Figyelt kérdés
A testem más részén nincs gond, de a hasamon van 1-2 hurka. Azokat szeretném eltüntetni, és helyükbe izmot "varázsolni". De félek, hogy ha diétázom, máshonnan is lefogyok, márpedig, nemnagyon van rajtam fölösleg máshol, csak a hasamon. Azt olvastam, hogy a hasizom nem elég, mert a háj nem megy le tőle. Hogyan formáljam a hasam anélkül, hogy csontsoványra fogynék közben?
2013. ápr. 9. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
zsírleszívás.
2013. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Max, ahogy az első is írja. Ugyanis nincs helyi zsírégetés. Nem lehet csak egy helyről fogyni. Nem te döntöd el, hogy honnan fogyj. Diéta nélkül nincs fogyás. Zsírból nem lesz izom. Szóval ezeket kéne átgondolni.:)
2013. ápr. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyurjál napi 8 orában hasat, talán összejön.

Egyébként ha tegyük fel ha a többi testrészed "izmos" és kevés zsírréteg van rajta, akkor mit zavar, ha abból is fogysz? sokkal szebb egy izomrostos alkat...

Amúgy Insanity rövid idő alatt kihoz neked kockás hasat.

De nem csak ott fogsz fogyni.

2013. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat:)
2013. ápr. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!