Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mosonmagyaróváron van valami...

Eviiiii kérdése:

Mosonmagyaróváron van valami park, ahova el lehet menni futni?

Figyelt kérdés
Utcán nem szeretnék futni, mert nem akarom, hogy megbámuljanak az emberek. Egyáltalán nem lenne úgy kedvem futni, úgyhogy előre is köszi a segítséget!

2013. ápr. 9. 07:32
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Én tavaly kezdtem el futni, és ugyanígy voltam vele, hogy nem akartam, hogy megbámuljanak. :)


A gimi melletti Lajta töltést ajánlanám neked, a zsilipig és vissza kerek 3 km a távolság (tehát könnyen mérhető, hogy mennyit nyomtál le egy alkalommal).

Autósforgalom nincs, de néha 1-2 biciklis, esetleg motoros (akik mennek horgászni) feltéved a töltésre, de probléma sosincs ebből.


Számomra az is fontos volt még, hogy ne aszfalton fussak: nos itt ilyen apró kavicsokkal van leszórva a talaj, teljesen jól lehet rajta futni.


Nem utolsó sorban pedig a táj is szép: oldalt folyik ugye a Lajta, kicsit távolabb pedig forognak a szélkerekek. :)


Remélem, hogy tudtam segíteni. Ha lenne még kérdésed, akkor írj ismét. :)


23F

2013. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a Kossuth gimi melletti Lajta töltés tényleg jó

de van park is a Wittmann Antal Parkban nincs sok ember, csak hétvégén délután és jó időben

esetleg Halászi felé is futhatsz a bicikli úton,csak a beton nem olyan jó az ízületeknek meg térdnek

2013. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

a Kossuth gimi melletti Lajta töltés tényleg jó

de van park is a Wittmann Antal Parkban nincs sok ember, csak hétvégén délután és jó időben

esetleg Halászi felé is futhatsz a bicikli úton,csak a beton nem olyan jó az ízületeknek meg térdnek

ha pedig nem ezek közelébe laksz, akkor elmész biciklivel valahova lezárod és úgy futsz, ez jó bemelegítésnek is

2013. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :D Biciklim az sajnos nincs, és igen, messzebb lakok tőle, de talán sétának bevállalom :)
2013. ápr. 13. 10:23
 5/6 anonim válasza:

Első vagyok:

Mondjuk én is bicajjal járok ki, gyalog nekem is nagyobb távolság lenne. :)

2013. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha városközponti vagy, akkor 1-2 ismerősömtől azt hallottam, hogy a kiserdőnél lévő bicikliútra is ki szoktak menni az emberek futni. Plusz úgy tudom, hogy pont mostanában teszik (tették) rendbe magát a kiserdőt is, elvileg ott is lehet sportolni, de ez utóbbi csak elmélet.
2013. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!