Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AirSoft-ban kérném segítségete...

AirSoft-ban kérném segítségeteket!?

Figyelt kérdés

Röviden:Én az M4A1-mellett maradok,és én ezt a fegyvert néztem ki magamnak. [link]

Én már biztos,hogy M4A1-est fogok venni,de még az érdekelne,hogy megéri-e ennyiért,jó honlapról rendelem-e,ha nem dobálom homokba vízbe sárba és szépen karbantartom akkor körülbelül mennyi ideig tart egy ilyen fegyver,ez amit linkeltem fegyver ez milyen márka?Csak ennyit ír: Colt M4A1,és hogy ha linkeltek is oldalakat hogy ezt vegyem meg akkor kérlek titeket hogy max: 50-ezer ft.Ja és még annyi,hogy ha tudnátok akkor kérlek magyarázzátok el nekem,hogy milyen az a bevizsgáltatás,és hogy kötelező-e megcsinálni,meg hogy miből áll.És még annyi,hogy egy AirSoft-ban a márkáján kívül még mit kell nézni a leírásba úgy értem,hogy milyen alap követelmények vannak egy ilyen árkategóriás fegyvernél,és hogy mi a legfontosabb?

Nagyon szépen kö szönöm a válaszokat!



2013. ápr. 9. 17:51
 1/1 tuccennéljobbat válasza:
megéri nekem AK47 es van az került 60000 ft-ba. ja és lehet tuningolni
2014. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!