Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi után puffasztott rizs...

Kondi után puffasztott rizs és szőlőcukor segitene valamit a fejlődésben?

Figyelt kérdés
8 hónapja kondizok. Az első 5 hónapban havonta 1cm-ert nőtt a karom de 2-3 hónapja már nem akar nőni inkább csak formásodik.A puffasztott rizs és a szőlőcukor ezen dobna egy keveset? És edzés előtt vagy után fogyasszam?

2013. ápr. 9. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után kellene fehérje is, nem csak ch. Tehát egyből edzés után proteintápkieg + dextróz. Vagy mehet sült vagy főtt tojás is, ahhoz mehet a gyors szénhidrát, de mindig legyen fehérje.
2013. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy ezt a vacsi és a kondiból való hazaérkezés közti 10-20 percben nassolni
2013. ápr. 9. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nassolhatod, de ha lesz rá lóvéd, akkor vegyél proteint edzés utánra.
2013. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 davvv11 ***** válasza:

Nem dob semmit. Igyál edzés után fehérjét és azzal együtt egyed. Első pár hónapba nő a karod és utána majd meg kell szenvedni a centikért. Ha azt mondod nincs pénzed fehérjére akkor gondolj bele milyen fölösleges cuccokra baszod el a pénzed! Buli, chips, csoki.... Én is rájöttem hogy ilyenekre baszom el a pénzem azóta visszafogtam mindent és van proteinre pénzem!

Jah és edzés után edd és idd. Fehérjét meg ihatod edzés előtt fél órával is.

2013. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 davvv11 ***** válasza:
de csak akkor ha megvan az edzés utáni turmixod!
2013. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!