Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utána kreatint bele...

Edzés utána kreatint bele keverketem a : 50grammfehérje + 40g szőlőcukor. Turmixa? Vagy külön később igyam meg a 10 grammot. Ti hogy szoktátok inni? Mert olvastam hogy fehérjével nem jó?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 21:43
 1/9 eszkobaR ***** válasza:
Nyugodtan rakd bele.Nem kell ezzel ennyit tökölni.Egyébként meg minden tömegnövelőbe egybe van, ami tartalmaz kreatint.
2013. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
Rakhatod (nekem ennyi cukor sok, de ízlés dolga).
2013. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igaz! tényleg vannak tömegnővelők amibe adagonként is van 5 g...erre nem is gondoltam :)
2013. márc. 28. 06:31
 4/9 davvv11 ***** válasza:

Szőlőcukor = kaki, hogy miért is?

Szerintem azt se tudod miért kell edzés utáni turmixba szénhidrát! Akkor edd a szőlőcukrot ha lyukas fogakat és cukorbetegséget akarsz.....! 35-40g szénhidrát kell edzés után.. tömegnövelőkbe meg azért látod mert azok gagyi tömegnövelők, olcsó térfogatnövelésnek használják és a tudatlanok el is hiszik, hogy ez jó. Szerintem használj valami olcsó edzés után gyors felszívódású szénhidrátot, ami komplexebb pl: CarbFast, Carbo-X ha tele vagy akkor VitarGo.

Ez annyira kell, hogy izmaidnak a leggyorsabban energiát szolgáltass azaz a glikogénraktárakat töltsd fel!

Szőlőcukrot hagyd meg a buta embereknek!

2013. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Nem akarok cukor ügyben állást foglalni, csak megjegyzem, itt az az ideológia, hogy a cukor emeli az inzulinszintet, ami pedig segíti a fehérje és a kreatin beépülését. Tehát az edzés utáni cukor nem egyszerűen csak szénhidrátpótlás.
2013. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

19.34 davvv11-nek

A Carboxnak a fele dextróz(szőlőcukor) a másik fele Maltodextrin, és egy kis százalékban Vitargo..

Visszakérdeznék mennyivel másabb az abban lévő cukor?

Másik példa: Gain Fast >> "csak" 77 g cukor van bent... És azért azt az UNIVERSAL gyártja, nem gagyi.

2013. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most akkor mi van? kell szőlő c vagy nem vagy mi?
2013. márc. 31. 19:50
 8/9 davvv11 ***** válasza:

CarboX = Dextrose, Maltodextrin, Fructose, Ribose, Vitargo


szerintem nem ugyan az mint a sima dextróz azért kicsit komplexebb.


Gain Fast inkább alacsony vagy középkategóriásnak tömegnövelőnek mondanám, de megnézel pl: Up Your MASS

az nincs telebaszva szőlő- és gyümölcscukorral.

Igazából lehet vitatkozni kinek mi a jó de szerintem ez csak a pénztárca függő, ha van pénzed minőségit veszel ha kisebb a költségvetésed akkor pedig valami "gagyibbat" nem minőségi terméket.

2013. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez igaz, én is megvennék egy komplexebb tömegnövelőt, ha nem lenne méregdrága...
2013. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!