Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikortól volna érdemes szálkás...

Mikortól volna érdemes szálkásítani? Kép

Figyelt kérdés

Ilyen volt 2012.aug. (58kg): kar:31-32cm

[link]

[link]


2013.márc: (71kg) kar: 35cm

[link]

[link]

[link]


A kérdésem az volna, hogy meddig tömegeljek, és mikor szálkásítsak? Esetleg valami tipp?

Köszönöm az építő jellegű kommenteket, zöld pacsival tudom díjazni. :D


2013. ápr. 10. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni döntés, nincs rá táblázat, de én pl 35-ös karra igencsak tömegelnék még.
2013. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ez még lóf*sz, csak nem akarok annyira lezsírosodni sem. Bár, nem tudom mennyire jó teljesítmény ez 1évre vetítve. Kb. 80kg-ig menjek fel és utána már érdemesebb volna?
2013. ápr. 10. 07:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam, hogy lóf@sz, nem így értettem, de mehet még rá bőven tömeg. Szerintem simán mehetsz 80 kilóig. Sajnos zsír is jön, ezt nem tudod elkerülni, de utána úgyis leadod.
2013. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én ezzel a formával még kb egy évig tömegelnék, sztem ha fiatal vagy a hormonális adottságok megvannak, h minnél több izmost építs fel naturálan

és következő nyárra szálkásítanék, amit kb áprilisban kezdenék, és júniusra befejeznék, ha strandszezonra időzítesz

2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azóta hogy fejlődtél? mikor kezdtél el szálkásítani?
2016. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!