Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervvel és milyen...

Milyen edzéstervvel és milyen gyakori edzéssel lehet a lehető leggyorsabban fejleszteni a hasizmot? Tudom sok ilyen kérdés van.

Figyelt kérdés

Szóval ha minden 2 nap csinálom vagy minden nap többször? melyik eredményez nagyobb fejlődést minél rövidebb idő alatt? Ha nincs izomláz vagy edzés után kb fél órával elmúlik a fájdalom a hasizomból akkor nem volt elég hatásos?

Sok kisebb edzés naponta vagy 1 nagyon kemény jobb? köszönöm


2013. ápr. 13. 14:36
 1/4 *Endii* ***** válasza:
Heti 2-3 hasedzés elég, variálni kell, melyik nap hgyan dolgoztatod meg. Haspad, hasprés, lábemelés fekve, illetve függeszkedve, ezekből érdemes válogatni.
2013. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felüléssel nem lesz kockahasad. ahhoz étrend kell
2013. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hagyjuk már ezt az étrend dumát...mindenki ezt hajtogatja. Én izmot akarok növelni és ahhoz kérdeztem, hogy milyen gyakorlat a leghatékonyabb. köszi azért.
2013. ápr. 16. 21:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen sok húst, rizst de konkrétan a leghatékonyabb gyakorlat érdekelne :)
2013. ápr. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!