Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrok/Koxolok ha valaki...

Gyúrok/Koxolok ha valaki megkérdezi (ismerős esetleg) hogy koxolok-e vagy valami hasonló, le tagadjam vagy megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Ismerős megkérdezi hogy koxolok-e vagy esetleg akit nem nagyon ismerek (idegen) le tagadjam vagy mondjam meg neki..? Ha megmondom akkor meg utána lehet hogy gondolja magában a koxos...*...*..*...*..* ??

#Gyúrás/Kox
2013. ápr. 14. 10:33
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%
hát ezt már mindenképp bebuktad,ha van lelkiismereted,és önbecsülésed akkor ismerőseidnek nem fogsz hazudni.
2013. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Idegennek mi köze hozzá, hogy mit csinálsz? Nem kell világgá kürtölni mindenki számára, aki nem ért hozzá, mert aztán jön a sztereotípia naturalok felé is, hogy biztos a kox, meg nincs erő, meg a többi.

Aki valamit ért a testépítéshez az valószínűleg úgyis látni fogja, annak felesleges hazudozni. Közeli ismerősnek, jóbarátnak, családnak szintén nem kellene hazudni. Aztán itt jön a kérdés, hogy milyen állapotban kezdted el. Ha egy 65-70kg-s ismerősöm elkezdene koxolni, akkor rohadtul lenézném és nem igen haverkodnék vele. Ha a natural határ körül kezd el valaki koxolni, akkor "oké", az ő döntése, hogy megér-e neki annyit.

2013. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszi válaszod, 15 éves vagyok .. hát én 72 kilóval kezdtem el gyúrni 1,5 éve, most vagyok 93 kg :) (pár hónapja kezdtem el koxolni..)
2013. ápr. 14. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
15 évesen 72kg-val.. Gratulálni tudok..
2013. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
erre inkább nem is mondok semmit
2013. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor elég undorítóan nézhetsz ki. képet küldj kíváncsi vagyok :D
2013. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!