Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdfájás, most mit tegyek?

Térdfájás, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

169 centis, 69 kilós nő vagyok.

két és fél hónapja kezdtem el itthon tornázni, heti kétszer, 20 percet.

most már eljutottam a heti 4-5 x 50 percig kb.

alapjában véve, kardió edzéseket csinálok, illetve olyan gyakorlatokat, amikben sok a kitörés, guggolás, és eléggé elkezdtek fájni a térdeim, habár ez első két hónapban egyáltalán nem volt semmi problémám.

pénteken tornáztam utoljára, azóta pihentetem, de nem sokkal lett jobb, még biciklin is fáj.

szerintetek túlterheltem? a gyakorlatokat igyekszem szabályosan végezni.

lóbalzsam segithet? pihentessem? pedig nem igazán szeretném abbahagyni a tornát...



2013. ápr. 14. 14:51
 1/1 poiu ***** válasza:

Ha fáj, akkor ne erőltesd. Nekem futástól állt be a térdem. Keress olyan edzést, amiben nincs ütközés. A youtube-on találsz ilyeneket, másold be: low impact.

Nekem semmi gyógyszer, kence nem segített. Az óvatos erősítés segít, és most mintha a kurkumin használna (de nem akarom elkiabálni :-).

2013. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!