Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő étrend lánynak?

Tömegnövelő étrend lánynak?

Figyelt kérdés

Csúnyán lefogytam az utóbbi időben, bár sosem voltam valami nagydarab, sőt. Próbálok hízni, de egyszerűen nem megy, ha rendesen eszem, akkor is kb. csak fogyok. Ráadásul nem nagyon van lehetőségem, hogy mindennap normálisan egyek és koncentráljak rá, hogy mit, mikor, mennyit.

Mit tudnék csinálni? Már valami tömegnövelő porra is gondoltam, bár nem tudom az mennyit segítene a problémámon...



2013. ápr. 14. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig így kellene:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Lányoknak 3-4 g x ttkg ch!

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Ha edzel, akkor edzés után mehetne tömegnövelő, de egyébként napközbeni fogyasztásra nem ajánlom, hiszen nem érdemes gyors ch-val csesztetni az inzulinszintet.

2013. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha lány bagy ne tömegnövelj
2013. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért ne tömegeljen?? Lányoknál is úgy lesz izom, ha van étrend, nem repül rá csak úgy reggelre. És az izmok adják a formát, jó esetben.:)
2013. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Mi a manó a csúnyán lefogyás? Megszabadultál egy kis zsírtól? Gratulálok! Izomtól? Az baj, hallgass Montezre. De mérd már meg a testzsírszázalékodat, hogy világosan lássunk. Oly sok itt a kripto-anorexiás...
2013. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
160 cm-hez fogytam 45 kilóról 41-42-re, pedig olyan 50 kg-ra szeretnék egy ideje "hízni". A testzsírom olyan 15% körül van.
2013. ápr. 15. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
az kemény.én is ilyen magas vagyok de még 48 kilóval is borzasztó sovány voltam.én is tömegelek,és már fel szedtem 10 kilót,de még mindig fér rám.szóval tényleg nem fog ártani ha nem állsz meg 50 kilónál....
2013. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!