Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nagy a hasam viszonylag,...

Ha nagy a hasam viszonylag, és tömegnövelő edzésen vagyok, lejjebb fog a hasam menni, laposabb lesz? Bemelegítésként futok akkor sem, ha nem?

Figyelt kérdés

Lehet olyan, hogy izmosodom háton, vállon, karon, közben pedig fogyok hason.


10 percet futnék kb. bemelegitéként pl. aztán súlyzós edzés.

Így lehetne?



2013. ápr. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, maximum az első pár hónapban, utána vagy izmot építesz, vagy diétázol!
2013. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hozzá izmosodok a hasamhoz? Az arányokat kiegyenlítem tömegnövelés során?
2013. ápr. 3. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mindenhova egyenletesen megy a tömeg.
2013. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 davvv11 ***** válasza:

Látszik, hogy fogalmad sincs semmiről!

Ha tömegelsz hízol, mindenhova nem csak hasra, de van ahova több megy ezt nem te döntöd el ez genetika. Persze nálad nem tudom mit jelent az a tömegnövelő edzés.. nem attól tömegnövelő az edzésed mert nagy súlyokat mozgatsz meg.... az a kaján múlik de ezt ne keljen már mindenkinek leírni 1000000.

Helyi zsírégetés nincsen, ha lemész a terembe és a sok idióta hasazik minden edzés után mert kockás hasat akar akkor röhögd ki.

Akkor lesz kockás a hasad ha diétázol és kardiózol.

10perc futás edzés előtt hülyeség. 10perc jó de annál semmi képpen se legyen több, de inkább séta legyen vagy bicikli.... edzés után kell kardiózni. akkor minimum 20-30 percet. De mivel semmit nem írtál le hogy mit eszel mi az a tömegnövelő edzés így nem lehet nagyon segíteni..

Jah és olvass utána több testépítő portálon mert elég nagy homályba vagy a leírtak alapján

2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 perc futást bemelegítésnek szánom. Nem állok le hidegen súlyokat cipelgetni.
2013. ápr. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!