Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Brutal anadroltol milyen...

Brutal anadroltol milyen eredményekre lehet szamitani? Milyen eredményt értetek el vele?

Figyelt kérdés
aki szedte ezt a táplálékkiegészitőt annak milyen eredménye volt?? irjatok kort is légyszives!!
2013. ápr. 14. 19:57
 1/7 dirtboy ***** válasza:

30éves kor alatt nincs értelme,a felett meg olyan eredmény várható hogy kicsit magasabb lesz a tesztoszteron termelés ennyi,nem fog senkire sem felpakolni 5kiló izmot.

ez csak egy tesztó optimalizáló,a fejlődés nem ettől függ.

egy picikét tud csak hozzá tenni az edzés eredményességéhez.

2013. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kis tesztó-optimalizáló nem csodaszer, nem varázspor és nem kox. Nem kell tőle sokat várni, konkrétan 30 éves kor alatt szinte semmit nem ér.
2013. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem! én is ezen a véleményen vagyok csak a 20-23 éves haverjaim nagyon dicsérték. azt mondták semmi mástol nem éreztek olyan erőt meg izomtömeg gyarapodást, mint amikor az anadrolt szedték!! gondoltam megkérdezem mások véleményét is!!
2013. ápr. 14. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi ilyen, pedig én már 40 is elmúltam, talán kis energizálás csak. De próbáld ki, hátha.
2013. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

szerintem placebo hatás volt náluk az egész,én 21évesen próbáltam ki csak kíváncsiság kép.

beszedtem egy dobozzal volt hogy az elő írtől kicsivel nagyobb adagot aztán nem volt egy nagy szám,főként mert hogy eleve magas volt a tesztó szintem.

2013. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30 vagyok, 15 éve edzem, mindent próbáltam, ennek a hatása nulla.
2013. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most 25 évesen a Scitec féle T360-at (régen testopump néven ment) próbáltam ki 6 héten át és nulla a hatása. Ilyen fiatalon tényleg felesleges. Próbáld ki, ha nem hagy nyugodni a kíváncsiság, de kidobott pénz lesz nagy valószínűséggel.
2013. ápr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!