Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék vádlira?...

Hogyan fogyhatnék vádlira? Többi lent

Figyelt kérdés
A combommal és a fenekemmel semmi bajom, viszont a vádlimról úgy érzem , hogy sok rajta a felesleg és, hogy nagyon nem formás!Hát ezt elég értelmetlenül írtam le! :) Na szval nem tudnátok valami választ írni? Köszönöm!

2013. ápr. 16. 17:50
 1/8 dirtboy ***** válasza:
nincs helyi zsírégetés
2013. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zoli9411 ***** válasza:
Csak ismételni tudom az előttem szólót.
2013. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak egy helyről fogyni? Sehogy! :)
2013. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugye Te nem az a fajta lány vagy, hogy "jajj nem megyek el futni mert túl izmos már így is a lábam"?

Mert bizony ide gyors séta vagy kocogás/bicaj/ellipszis tréner vagy más egyéb aerob mozgás és diéta kell és nyugodj meg, ezektől nem fog izmosodni a lábad, pláne nem diéta alatt... :) A felesleg meg szépen lemegy egységesen mindenhonnan, célzottan fogyni nem fogsz tudni, ahogy már előttem elmondták.

2013. ápr. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!:) És bocsánat ha rosszul fogalmaztam meg a kérdést, és rossz helyen!
2013. ápr. 18. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó helyen vagy. De célzottan egy helyről nem tudsz fogyni. Fogyáskor mindenhonnan mehet le, nem tudod irányítani.
2013. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi tényleg ezt nem tudtam, azt hittem h vannak ilyen direkt vádlira irányul gyakorlatok, amikkel lehet valamire menni! :D De tényleg sokat segítettetek... Köxi
2013. ápr. 19. 17:36
 8/8 zoli9411 ***** válasza:

Hát, vádlira irányuló gyakorlat az van. A sarokemelés.

De csak onnan fogyni azt nem lehet.:)

2013. ápr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!