Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás formálja a feneket az...

A futás formálja a feneket az alábbi módon?

Figyelt kérdés
Feneket és combot szeretnék formálni. Futni járok. Rendszeresen, kb fél órát, a tempóm kényelmes, de mégis magas a pulzusom. Nem étkezem egészségesen, azt eszem ami jól esik, persze nem eszem annyit mint egy disznó. A futásnak így lehet eredménye combra és fenékre nézve?

2013. ápr. 17. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagyon minimálisan igen,de ne várj semmi komolyabb eredményt.Guggolás,kitörés,hátsó lábemelés,ezekkel már lesz eredmény.
2013. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó (jobb) étrenddel leadhatsz vele zsírt, de mindenhonnan megy le, nem csak a combról, fenékről. Ugyanis nincs helyi célzott zsírégetés. HA pedig arra gondoltál, hogy izmosodsz tőle, akkor arra nem alkalmas a futás, max a rövid sprint edzések. Szóval sima futástól nem leszel izmos.
2013. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem szeretnék zsírt leadni. inkább csak szálkásítani.
2013. ápr. 17. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ugyanazt jelenti, nézz utána.:)
2013. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Vagy próbáld ki a speedfitnesst! Garantáltan kerek és formás feneked lesz tőle!!! :) Én már 2 edzés után éreztem, hogy megemelkedett! Imádom ezt az edzésmódszert!
2013. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utánanézek! köszönöm.:)
2013. ápr. 19. 13:59
 7/13 Sishi válasza:
A szimpla futástól szerintem sem lesz kerekebb a feneked. Viszont a speedfitness-t én is bátran ajánlom! Az mindent megmozgat, de ha szép popsit szeretnél, akkor kifejezetten arra is dolgozzatok az edzővel. Szerintem imádni fogod. Az izomlázat meg főleg :D
2013. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
képzelem, hogy az izomláz lesz a kedvenc részem.:D
2013. ápr. 20. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem, a futás nem segít. A szálkásítás meg azt jelenti, hogy izmos vagy és zsíros, és le akarod adni a zsírt. Ha vékony vagy és nem formás, akkor izomtömeget kell gyűjtened, nincs mit leszálkásítani. De amíg ilyen alapvető dolgokat nem tudsz, addig ne várd, hogy betonsegged lesz. A speedfitnesshez gratulálok a hozzászólónak. Ez "a szarni bele a spotba, inkább rázatom magam árammal"- mentalitás lesz a megoldás mindenképp, hogyne.
2013. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy nem vagyok olyan okos és szakértő mint TE. szerintem ez az oldal azért van, hogyha valaki tanácsot szeretne és választ egy kérdésére megkapja azt.
2013. máj. 2. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!