Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most nyáron lesz 1 éve hogy...

Most nyáron lesz 1 éve hogy abba hagytam a testépítést, persze most előbb már nyár elején tervezem hogy új erővel neki rugaszkodok! De ez az 1 év alatt alig adtam le! Miért?

Figyelt kérdés
még sosem hagytam abba a sportot így nem tudom hogy milyen gyorsan dobja le az ember magáról azokat az izmokat amiket felszedett, de nálam úgy tűnik hogy 1 év alatt nem sokat adtam le kicsit elzsírosodtam de ennyi , pedig ez az év alatt a kajára se figyeltem oda , szinte csak szenny kaját toltam . Tehát kérdésem hogy csak nálam van ez vagy tényleg nem lehet azért egy év alatt ledobálni a keservesen felszedett izmokat ? Bocs az óvodás fogalmazásomért és a helyesírásomért köszi!
2013. ápr. 18. 13:18
 1/7 anonim válasza:
Attól is függ szerintem hogy hogy nyomtad fel magadat. Ha pl: feldanabolozod magad akkor az egy hónap alatt leszalad. Ha tisztán gyúrsz az nagyából megmarad. Meg attól függ hogy használod e az izmaidat mert ha nem akkor a szervezeted úgy gondolja hogy nincs rá szüksége és leépíti. Ha elkezded újból akkor kb egy két hónap után felmész oda ahol abbahagytad legalább is én ezt vettem észre az embereken.
2013. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehogy, a koksz nálam tabu . az az érdekes hogy nem használtam az izmaimat , néha lecsekkoltam a terembe a haverok miatt de azt nem nevezném komoly edzésnek csak átmozgatásnak, meg néha elmentem/megyek a kutyámmal futni szal ennyit mozogtam .
2013. ápr. 18. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb izomtömeged lett volna, akkor bizony 1 év alatt eléggé összeesnél, még akkor is, ha naturál vagy. Kicsiből pedig nem sok megy le. Ennyi a történet.:)
2013. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azért nem mondanám hogy alig van rajtam izom :DD ha gondolod írj azt mutatok képet. relatív a nagy izomtömeg , de akad rajtam :)
2013. ápr. 18. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
de csak ha csaj van nem "szakmabeli" ismeretlen férfiaknak nem mutatok max ha te is küldesz :D
2013. ápr. 18. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
oks, akkor te genetikai csoda vagy, de mutathatsz képet.:)
2013. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Érdekel. Tegyél föl elötti és mostani képet léci.
2013. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!