Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg híznom kéne 65 kilóval...

Tényleg híznom kéne 65 kilóval a hastánc kedvéért?

Figyelt kérdés

A hastáncedzőm javasolta, hogy szedjek fel pár kilót. 161 centi vagyok és 65 kiló. Nem lesz ez egy kicsit sok??

Az tényleg nem lenne rossz, ha a hasamra feljönne kicsi, de attól félek, megint a fenekem meg a combom lesz csak nagyobb..


17/l


2013. ápr. 18. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a hastánc a zsírpárnák rezegtetéséről szól, vagy mi? :D
2013. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zoli9411 ***** válasza:
Hát nem tudom... nekem a hastánc is úgy tetszik, ha a táncosnő nem annyira "husi", csak egy kicsikét.
2013. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

volt hastáncos barátnőm, kísérgettem is versenyekre...


hát szerintem a legjobb táncosok pont, hogy a vékony csajok voltak, mert nekik lehetett látni azt, hogy tényleg szexin mozog a csípőjük. Egy csomó vidit mutatott youtube-on, a legnagyobb hastáncos legendákról, és egyse volt dagadt.


Ellenben kismillió tonnabébit láttam ezeken a rendezvényeken. Mintha egy önigazolás lenne, hogy azért dagadtak, mert hastáncosok... Persze semmi szexi nem volt bennük, inkább tragikomikus volt, ahogyan hülyét csináltak magukból.


Ne feledd, egy táncosnak a teste a munkaeszköze, jól karban kell tartania. Csak a miheztartás végett, a bnőm 170 centi, és ehhez volt 54 kiló..

2013. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szal tutira nem kell híznod, csak a többiek akarnak lenyomni, mert féltéknyek rád. ilyenek a nők.... :D
2013. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

szerintem csak szívatni akar téged.

a legjobb hastáncos csajok felesleg nélküli bombázók.

itthon divat csak,hogy az unatkozó elhízott 40es nők "sportja" a hastánc,ami valljuk be ízléstelen és önkritikátlan.

ezért a válasz-nem!

2013. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
93%
18 éves vagyok, 170 cm 56,5 kiló, 9 éve hastáncolok, de még egyszer sem mondta senki hogy hízzak, mert úgy jobb lesz. Ez hülyeség. Sokkal szebben táncolok, mint egy két súlyfelesleggel rendelkező csoporttársam, szóval nincs összefüggés. Szerintem felejtsd el, a tánc kedvéért nem kell híznod:)
2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!