Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech nitro pure whey gold...

Biotech nitro pure whey gold heeeeeeelp?

Figyelt kérdés

Szóval a fent említett táplálékkiegészítőt vettem , ez jó választás volt ? ( előtte kellett volna megkérdeznem tudom )


de elolvastam azt hogy miket tartalmaz,és én úgy gondoltam hogy kielégítő számomra.



Nem most kezdtem sportolni,valójában általános iskola óta sportolok,és most elkezdenék ISMÉT gyúrni is,tehát van rajtam egy elég jó alap izomzat


2013. ápr. 18. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
jó proteint vettél, nyugi.:)
2013. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valójában ajándékba kaptam a nagymamámtól.


XD

2013. ápr. 18. 15:47
 3/8 zoli9411 ***** válasza:

Én is ezt fogyasztom. Jó. Az oldódása tűrető, az íze is jó(csokisról beszélek mos, más még nem volt belőle.).

Amit furcsáának találok, az az, hogy a weblapon azt írják róla, hogy tartalmaz hozzáadott l-glutamint és BCAA-t, de a zsákon csak a glutamin van feltüntetve. Montez, szerinted mi az igazság?

2013. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zoli9411 ***** válasza:
A nagyitóól? Az iggen! :D
2013. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak plusz glutamin van benne.A nitro gold pro enzy fusionban van plusz BCAA is.
2013. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha az ember abbahagyja ennek a táplálékkiegészítőnek a szedését,akkor ugye nem ereszt le...


Úgy mint pl a külömböző dopping szereknél

2013. ápr. 18. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kox, ez csak kaja. Nem eresztesz le, ha pótolod ugyanannyi fehérjével, pl húsból vagy tojásból.
2013. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zoli9411 ***** válasza:
Köszi Montez!
2013. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!