Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A TESCO-ban kapható PROTEIN...

Evetke2001 kérdése:

A TESCO-ban kapható PROTEIN 80 fehérjetartalma eléri a NITRO PARE WHEY GOLD fehérjetartalmát, árba viszont sokkal kedvezőbb. Akkor most mi a különbség?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 07:39
 1/4 dirtboy ***** válasza:

%-os arányát a nitro felmúlja,protein 80 ha jól tudom 69%os és kizárólag koncentrátum.

a nitro 80%os és konc-izo keverék plusz hozzá adott glutamin peptidek is vannak benne.

2013. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adam9211 ***** válasza:
A PROTEIN80-nak még a neve is becsapós... Mindenki azt gondolná, hogy 80%-os koncentrációjú tejsavófehérje, de közel sem... 80% tejsavó + 20% tejfehérjéből készül, így a 80 jelzővel át lehet verni embereket, Én is bedőltem nekik... Meg voltam szorulva csak azért vásároltam ilyet, 908g 3500 Ft volt, de már megbántam azóta... Nem elég hogy elég satnya minőségű, de még ki is pattogok tőle! Scitec-es Whey Pro-val semmi ilyen probléma nem jelentkezett, pedig abból már lement 4x 2,3 kg!
2013. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
0%
Viszont a protein 80-nak NAGYON finom az íze, sokkal jobb, mint a Scitec csokisé... :)
2013. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem éri el.
2013. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!