Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 31 éves vagyok, érdekelne mi...

Krix kérdése:

31 éves vagyok, érdekelne mi a legjobb szer a szálkásításhoz. Nőni nem akarok már csak lepucolni magamat teljesen szárazra. Ismerősöm kínai növit ajánlotta, azt mondta attól tuti nem növök, de frankón lepucol. Van erről valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mi a legjobb szer? szálkásító diéta+jó edzés+pihenés


szerintem naturálban ne gondolkodj tovább

2013. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A diéta,kemény edzés,pihenés meg van,de 30 felett már nehezebben mennek le a felesleges kilók,legalább is nálam. Eddig nem használtam szteroidokat,de azt hiszem eljött az ideje.Az érdekelne mit lenne érdemes használni?
2013. ápr. 19. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:

kinai növit ne vegyél

ha növit akarsz akkor legyen inkább richteres, ha hozzá tudsz jutni, vagy asszem bayern es is van .De a richter gedeonos az tuti.

de a legdrágább is napi 4IU belőle, és fejreállsz, nem úgy mint a kinai, volt olyan versenyző ismerősöm akit megetettek ezzel h vegye mert olcsó a végén már 6-8 IU ment neki azt semmi,

vett normálisat.

csak az drága

ha nem akarsz ennyit rákölteni mert kb fél milla lenne és nem egy hónapig kell nyomni, gondolom tudod, akkor inkább vegyél peptidet, v vmilyen gh faktort, jobban megéri ugyanaz a hatás.

de gondolom a mellékhatásokkal is tisztában vagy???

2013. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze,tisztában vagyok a mellékhatásokkal. De mint írtam nem akarok már nőni,sem versenyre menni.Csak a felesleget akarom ledolgozni magamról,de naturálba ez lehetetlen,mert viszont nem szeretnék nagy izomveszteséget sem! Csak egyszerűen szeretnék valamit ami lepucolja rólam a felesleget.
2013. ápr. 19. 23:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy pi csába ne lehetne leadni naturálban a zsírt??? Hát ne őrüljetek már meg! Én 42 vagyok (27 éve edzem) és simán leadom bármikor pedig ritka sz@rfos endomorf genetikám van. Be kell tartani a szálkásító diétát és menjen heti 4-5 aerob edzés + a súlyzós. Nehogy már valaki bemesélje, hogy növi hormon kelljen ahhoz hogy formába hozd magad . Az ember esze megáll!

És akkor vannak emberek, akik még peptideket is ajánlanak. Besz@rás komolyan mondom. Kockáztass meg egy rákot és a belső szervek növekedését, tényleg megéri pár kiló zsír miatt.

2013. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves Montez kommentelő.

a kérdés úgy hangott, h ezzel kapcsolatban van-e vkinek tapasztalata, sztem a válaszom kimerített a kérdésre adott lehetőségeket, szem előtt tartva h vannak súlyos mellékhatósok is, meg a peptideknek is de megkérdeztem h tisztában van vele???

az ha vki a mai világban bevállalja nem versenyzőként is(nem a "profit, "vagy versenyeredmény miatt), az az ő problémája, igen lehet naturálan is zsírt veszteni nemis keveset, jómagam is így szoktam csinálni.De mivel elég nagy tapasztalatom van e szerek felhasználása és adagolása terén , ezért szerintem megválaszoltam e kérdést.

Amúgy ha ilyen cuccok terén keresgélsz , amit profik használnak zsírégetésre a T3, T4, és spiropent(clenbuterol), természetesen még a növi és egyéb gh peptidek mellett.

DE én is azt tanácsolom amit korábban, ezek a szerek a nagyon is látható hatásuk mellett produkálnak ám elég komoly mellékhatásokat is.

Szóval óvatosan velük.

Ahogy montez is írta lehet ezt naturálan is...

2013. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet naturálban és ahhoz igazán nagy idiótának kell lenni, hogy nem versenyzőként valaki kockáztassa az egészségét. Volt mostanában pár agydaganattal elhunyt testépítő. Ezt bunny is leírta, illetve a testmesteren is írták.
2013. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a szteroidok mellékhatásaival,nem hiába nem használtam soha 15éves korom óta edzek kisebb-nagyobb szünetekkel.A kérdésem lényege az volt,hogy ismerősöm ajánlotta a kínai nővit szálkásításhoz,mert állítása szerint nőni tuti nem fogok tőle,ezért nincsenek meg azok a káros hatásai mint a rendes növinek(rák,belsőszervek megnagyobbodása,stb..)hajhullás,szőrösödés,és egyéb hasonló mellékhatások nem érdekelnek,mert nem akarom eszetlenül csinálni,gondoltam csak rásegítek kicsit a szálkásításra tavasszal..
2013. ápr. 20. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, csak még azzal sem vagy tisztában, hogy a növi hormon az qrvára nem szteroid! Hormon, de nem szteroid hormon. Szóval ennyi tudással te ne kezdj koxolni, pláne nem szennyezett kínai sz@rral.

Gratula az okos ismerősödnek is, hogy ilyenre biztat.

2013. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Feltettem egy egyszerű kérdést,magyarul informálódok,pont azért mert nekem nincs tapasztalatom az adott témával kapcsolatban! Ezért kérem ki több ember véleményét,ha lenne tapasztalatom akkor nem informálódnék,hanem magamra hagyatkoznék!
2013. ápr. 20. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!