Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebből a testből sima szálkásít...

Ebből a testből sima szálkásítással lehet valami ilyet formálni?

Figyelt kérdés

ebből [link]


ilyet? [link]


2013. ápr. 20. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem. Mivel ha egy kis izomzattal rendelkező testet leszálkásítasz, akkor abból semmi nem marad, naturálban. Előbb tömegnöveléssel plusz 10-15 kg izom nem ártana, majd utána leszálkásítani. Egyszerre nem megy.
2013. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Osynho ***** válasza:
Ez a kérdés tetszett. :D :D
2013. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tehát előbb tömegelni kéne?

kb mennyi időt? nekem kb 2év van egyetem ig :D addig szeretnék valami elfogadható testet

2013. ápr. 20. 11:09
 4/11 Osynho ***** válasza:

A második képen lévő gyereken nem csak kicsit, hanem SOKKAL több izom van, + szépen lepucolva. Jóm a világítás is dob rajta. :)


2 év alatt össze lehet dobni valami hasonlót, de csak akkor ha véreden komolyan veszed az edzést és a táplálkozást. Persze genetikailag teljesen más alkat vagy, úgyhogy nem pont ilyen leszel, a srácnak pl jobb a váll-csípő aránya és ektomorf is.

2013. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Osynho ***** válasza:
Írni meg nem tudok. XD
2013. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már egy év alatt is sokat lehet fejlődni. Havi nettó 1kg izom is jöhet, ha rendben a kaja és az edzés, pihenés. Szóval mehetne egy évig az izomnövelés, majd kb ilyenkor leszálkásítasz és lesz egy jó forma. Ha nagyon bezsírosodnál előbb, pl fél év tömegeléssel, akkor ott is mehet egy szálkásítás, de nem muszáj csontszálkára lenyomni a zsírt.
2013. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de már így is undorítóan dagadt vagyok amikor ülök felgyűrődik a háj a hasamon és tök gusztustalan :S és akkor még erre tömegelés :S
2013. ápr. 20. 11:24
 8/11 Osynho ***** válasza:
Máshogy szerinted mitől izmosodnál? :)
2013. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
háát nem tudom azt hittem,hogy ez úgy működik ha gyakorlatokat csinálsz akkor nő az izom és megy le a zsír tehát ha diétázok akkor lemegy a zsír és nő az izom,de akkor ez nem így van :S
2013. ápr. 20. 11:28
 10/11 Osynho ***** válasza:
Az izom fejlődéséhez az elhasznált kalóriánál többet kell bevinned, a zsírégetéshez, meg kevesebbet. Elégé ellentétes dolog a kettő. :)
2013. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!