Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hétfőn délelőtt életem első...

Hétfőn délelőtt életem első edzőtermi edzésére megyek, személyi edzőhöz, mert fogyni szeretnék. Mit és mennyit egyek előtte?

Figyelt kérdés
Más hasznos tanácsokat is szívesen fogadok, mert még sosem voltam, és ebből kicsit izgulok is, h mi lesz, vajon bírni fogom-e, stb?

2013. ápr. 20. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Inkább dietetikushoz kellene menned.
2013. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. ápr. 20. 11:55
 3/22 anonim ***** válasza:
edzés előtt kb 1,5 órával egyél közepes mennyiségű kaját, pl csirke-rizs-zöldséget, tehát teljes étkezés legyen összetett szénhidráttal, fehérjével. Bírni fogod, hiszen az edző tudja, hogy kezdő vagy, nem fog idióta módon leterhelni. Ha ért hozzá.:)
2013. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert a túlsúly étkezési probléma. Ahhoz pedig (elvileg) a dietetikus ért.
2013. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az nagyon elvileg. Sajnos a többség nemigen konyít ehhez. Egy jó személyi edző viszont érthet hozzá.
2013. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Szerintem súlyos étkezési problémáim nincsenek, a dietetikust ezért is hagytam ki. Terhességek és szoptatások idején híztam meg és sajnos az édességből is többet ettem, mint kellett volna. Ez utóbbiról már leálltam, a fehér cukrot is elhagytam pár hete. Már van eredmény így is, de mozogni is szeretnék. Amúgy 153 cm, 62 kg vagyok, testzsír 36%.
2013. ápr. 20. 12:12
 7/22 A kérdező kommentje:
Reggelire csirke-rizs-zöldség? Egyelőre nem bírom magamat elképzelni, h ilyet reggelizzek. Zabpehely és tej nem jó?
2013. ápr. 20. 12:15
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja, reggel mehetne protein vízzel+zabpehely vagy tojás tk kenyérrel. Én a tejet nem ajánlom diétában (sem), a sok tejcukor miatt.
2013. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Milyen protein port lenne érdemes vennem?
2013. ápr. 20. 12:26
 10/22 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kell egész nap csirkemellet és rizst enni. Ha ügyesen összeállítod az étrended belefér akár egy kis csoki is. Ehhez kell a dietetikus, vagy a tájékozódás.
2013. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!