Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm vagyok és 70 kg. (21/L)...

165cm vagyok és 70 kg. (21/L) tegnap határoztam el magam, és elkezdtem a következőt: napi fél óra Norbi duci tréning (1es), délelőtt csak gyümölcsöt eszem, délután ált.1 szendvics vagy ilyesmi,6 után viszont semmit! Ezzel így fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? A fél óra mozgás nem kevés? Vagy valami intenzívebbet kellene keresnem, mint a duci tréning? Vagy 2xfél órát egy nap? Egyszer 1 ducitréning,1x meg valami "keményebb"? Vagy az "étrendemen" is változtatnom kéne? Mondjuk a vasárnapi nagy kajálás mindig kivétel :) De igyekszem majd visszafogni magam! Úgy tervezem, hogy majd követem az update kódokat.. vagy legalábbis nagy részben :p
2009. okt. 20. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de a "kb/nagyjából/majd" részeket töröld a szótáradból, ha fogyni akarsz. Én is mindig ezt csináltam, és csak rosszabb lett. Legyen igazi elhatározásod, csak úgy megy. Ha rám hallgatsz, az a MINIMUM, h követed az Update kódokat. Eleinte nem kell túlzásba vinni a mozgást, első 1-2 héten csak szoktasd a szervezetedet. Napi olyan 15-25 perc mozgás(lehetőleg kardio). Én inkább(ha már Norbi) az aerobikot ajánlanám, az nagyon jó. A bemelegítő hetek után viszont napi 1 óra, de minimum heti 3x 1-1,5 óra kardio, vagy kardio-szállkásító mozgás(pl 60 perc futás/bicikli; 1/2 óra torna).

A kajálásról pedig: eleinte nyugodtan egyél 3-as kódú kajákat is, később ezeket próbáld elhagyni.

A lényeg , hogy fokozatosan válts át az újabb "életmódodra", mert ha egyik napról a másikra csinálod, pár nap alatt megutálod az egészet, és abbahagyod(tapasztalatból mondom). Szóval hajrá, én drukkolok neked:)

2009. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!