Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap este ittam 1 üveg sört...

Kukakupak kérdése:

Tegnap este ittam 1 üveg sört és egy 4centes beretzent és kiváncsi vagyok, hogy mennyire estem vissza szerintetek vagy nem is ártott? De nemszoktam inni max évente 2-3x 19/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Össze fog dőlni a világ, és le fog szakadni a 2 karod. Szóval máskor ne igyál
2013. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lóf*sz sem volt, én ennél valamivel többet is szoktam inni, mégis itt vagyok ugyanakkorán. És egyetlen piálás után megkérdezni, mennyit estél vissza ugyanannyira értelmes, mint egy edzés után megkérdezni, mennyit fejlődtél, vagy megkérdezni, hogy szerintetek a te pártod fog-e nyerni, mert te rájuk szavaztál. Csepp a tengerben, de ha hagyod, hogy összeadódjanak, akkor majd a megadott irányban fognak befolyásolni. Ennyi ivás ennyi időközönként majdhogynem semmi, azt ép lelkiismerettel szerintem magad is éreznéd, hogy mennyi az a piálási és éjszakázási mennyiség, ami nagyon visszavethet-nem mellesleg azonnal küldené a szervezeted is a sok "STOP!" jelet :)
2013. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pia semmit nem számít. Nem esel vissza.
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!