Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Este hogy lenne érdemesebb...

Este hogy lenne érdemesebb egy utolsó turmixot inni? (protein+lassú ch)

Figyelt kérdés

Tömegelek és este lefekvés előtt szeretnék inni még egy turmixot:

Arra gondoltam hogy vagy protein+supercarb slow(1kg=1900-2000ft). Vagy protein+zabpehely(1kg=218ft a spárban) menne.

Melyik lenne jobb? Én őszintén ár és az összetétel miatta zabpelyhes kombóra voksolnék, mert a zabpehely még tartalmaz növényi rostokat stb. is talán.:D


2012. nov. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Utolsó kajába nem kell már ch, ha mégis tennél, akkor zab legyen
2012. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké:D köszi:D azt esetleg megtudnád mondani hogy mennyi rakjak bele?:D 55kg vagyok:D

Vagy ha nem is este akkor ha hazajönnék a suliból betolnék egy turmixot annak lenne értelme?(reggel is megy a zab persze) Mert a suliba szendvicsen élek és egy gyorsabb protein ch vissza töltés nem ártana nem?:D

2012. nov. 5. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzés előtt 1-1,5 órával kellene szilárd kaja, majd edzés után menjen egyből a protein + 40-50g gyors ch (pl dextróz). Ezután erre 40-50 percre megint teljes étkezés kellene, pl csirke-rizs-zöldség. És este lefekvés előtt sovány túró a megfelelő, mert ebben van lassan felszívódású fehérje, a kazein. Egy kis proteinnel ízesítheted.
2012. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!