Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a sportra, ha soha nem sportoltam?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni és az egészségem miatt is kellene. Inkább sportolók válaszára lennék kíváncsi, mi motiválja őket a megszokáson kívül.
2013. ápr. 21. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A változás, ahogy látom fejlődni a testem. A jobb közérzet amit a sport ad. Az önbizalmam ettől állt nagyjából helyre, sokkal egészségesebb lettem, kevesebb ideig "gyűr le" egy kis megfázás is. Imádom az érzést amikor bedurran az izmom, amikor másnap alig bírom mozgatni. Pár éve feladtam, most több tudással megmutatom magamnak, hogy márpedig képes vagyok rá:) Ha elhagyom magam kicsit, akkor csak visszagondolok, hogy sportolás nélkül mennyivel unalmasabb, szürkébb és kedvtelenebb volt az életem és máris motivált vagyok:)
2013. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem speciel a teljesítményem növekedése az, ami motivál. Igaz, valahogyan el is kellett kezdeni.
2013. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sportolás közben nem jutnak eszembe a problémáim, vidámabb vagyok, jó a társaság is ahova járok, erősödök, ilyenek. Kűzdősport amúgy. Meg egyáltalán: imádom csinálni.
2013. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor reggel felkelek, felhúzom a futócipőmet, a smogmaszkomat, és nekiindulok a városnak, megmászok mindent ami szembejön, fel le ugrálok mindenről, vagy kint a természetben tájfutok, esetleg tekerek 60-100km-t vagy ha jó idő van akkor letekerek Velencére, és úszom egyet, vagy bérelek kajakot, viszem a fényképezőm és csinálok egy csomó szép képet... de ha kérdeznem kéne mi a jó a testmozgásban, sportolásban, valószínűleg soha senkitől nem kaphatnék kielégítő választ...
2013. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

ezért testépítek

2013. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egytől-egyig hasznos, értelmes és elgondolkodtató választ! Elgondolkodtató, mert lassan rájövök, hogy milyen nagyszerű és jó dolog a sport, ha ilyen különböző élményeket ad, ennyi nyújt, hogy mindenki más szemszögből látja, mindenki mást kap tőle. Azt hiszem, ez elég motiváló a holnapi futáshoz :) Még egyszer köszönöm!
2013. ápr. 21. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

a szükség miatt.

ha tudsz bunyózni az hatalom,ehhez kell a küzdősport,mint eszköz.

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!