Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok és 66 kiló, és elég szép izomzattal, állóképességgel rendelkezem. csak az a baj hogy nem tudom, hogy milyen sportban lehetnék sikeres, hol tudnék elérni eredményeket. a harcművászetet már kizártam, az nem tetszik, illetve próbáltam már a focit, vizilabdát, röplabdát, és kosarat (de egyikben se voltam valami jó) Ötletek? 16 fiú.

2013. ápr. 22. 12:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:
kondi?
2013. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelenleg is járok edzőterembe, de valami olyan sportra gondoltam, ahova kell járni edzésre, versenyre, meccsre stb. :)
2013. ápr. 22. 12:52
 3/5 dirtboy ***** válasza:

verseny re mehetsz ha kondizol,később testépítőre előtte meg fekvenyomó és egyéb erővel kapcsolatos versenyekre.

egyedül az edzések az ami kimarad mert vagy egyedül vagy edzőtárssal lehet ezt csinálni.

2013. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ha jól tudsz úszni akkor esetleg a vizilabda..Tudom sokan írták hogy már késő 10 év fölött elkezdeni de..EZ NEM IGAZ!!! próbáld meg mindenképpp:) ha Pesti vagy akkor ha teheted akkor menj a Vasas egyesületbe ott fantasztikus az utánpótlás edzés:)) (Nem pesti vagyok) de volt szerencsém pár csapsat edzésén résztvenni....
2013. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kézilabdát még nem próbáltad!:)
2013. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!