Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vékonyak a lábaim...

Nagyon vékonyak a lábaim férfi létemre, mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, 60kg (fogytam sajnos a télen, pedig elég nehezen hízok), és most hogy eljött a jó idő, előkerült a rövid gatya és nagyon szégyenlem a lábaim. Mitől lehetne vastagabb? valami itthoni gyakorlat, futás, bármi? Előre köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 22. 14:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés kellene: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, vádli gyakorlatok + tömegnövelő étrend.
2013. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
Egyel tobbet...ha sovany vagy...menjel hip-hopra es izmosabbak lesznek a labaid...en is tancolok kb 5 eve es a labaim egy ido utan izmosabbak lettek, csak en a tancot hobbibol csinalom mert szeretem, nem tudom ,hogy te szereted-e de kiprobalhatod...:D
2013. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Kedves Táncos, kíváncsi lennék azokra az izmos lábakra.
2013. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Agresszív inline-t sportolok.:)
2013. ápr. 22. 21:09
 5/46 anonim válasza:
Kedves Kocsog Martínez Ladislao ezt nem neked irtam es nem ertem mi a szar bajod van neked mert nem irtam semmi olyat ami serto lenne az elozo valaszomba :/
2013. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Személyeskedünk buz.ikám?
2013. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Akkor beszéljük meg mi a probléma a válaszodban, olyan mozgásformát ajánlasz a Kedves Kérdezőnek, amitől rohadtul nem lesz izmos a lába. Izom tudod mitől lesz? Megfelelő tápanyag beviteltől és megfelelő terheléstől, attól, hogy ugra-bugrálsz mint egy hülye majom nem leszel izmos. Ez a véleményem.
2013. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
táncosdebil, Martinez csak arra volt kíváncsi, hogy mennyire izmos a lábad a tánctól. Te meg egyből köcsögözöl?? Akkor ne csodálkozz kisgyerek ha visszakapod. Gondolom marha izmos lábad lehet a táncikától gyokér!
2013. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:

Ha nem tudod mi a tanc akkor ne irjad...eloszor is nem ugri bugri...masodszor igaz attol is lehet hogy Megfelelő tápanyag beviteltől és megfelelő terheléstől...harmadszor a tanctol is lehet en sokembert ismerek akik tancolnak es mindegyiknek laba csupa izom...


Kedves Montez...en tudom hogy mit kerdezett...jo most nem akarok veled is veszekedni...en ertem hogy nem csak attol lehet,rendben de en sem kotottem bele hogy a megfelelo etel meg stb. nem jo..


Martínez Ladislao bocs hogy lekocsogoztelek csak en hamar fel tudom idegesiteni magamat..;)

2013. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem kötöttél bele az étrendes válaszomba. De próbáld meg. Nem fogsz belőle jól kijönni.
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!