Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb zsírégetésre az...

Melyik a jobb zsírégetésre az intervallum futás vagy a sima kocogás?

Figyelt kérdés
futni szeretnék rendszeresen, már 5 hónapja végzek folyamatos súlyzós edzést, úgy szeretnék futni, hogy izomból a lehető legkevesebb égjen el és a rajtam maradt fölösleget ledolgozhassam.
2013. ápr. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az izommegőrzés a cél, akkor én a sima kocogást ajánlom, ahol a pulzus nem megy 130 fölé.
2013. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Valójában nem tudjuk. Az biztos, hogy az intervallum edzés hatékonyabb / idő. Ugyanakkor sok zsírt egyik sem éget.
2013. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De tudjuk. Amikor focizom, lesatnyulok, mint állat. Az egy intervallum edzésnek tekinthető. Utána alig tudom magam visszahozni.

Sima aerobbal pedig jóval kevesbb izomvesztés lesz. Ezt úgy értsd poiu, hogy diéta alatt. Tömegnövelő étrenddel mehet az intervall, mert jó kis szívizom edzés és ilyenkor kalória pluszban nem lesz izomvesztés. De szálkásításkor nem célszerű NATURÁLBAN!

2013. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:

Montez: 90 perc intervallum az már nem intervallum :-)

2 x 30 perc sem...

2013. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel váltakozó intenzitással megy, változó pulzusszámmal így az.

Szerinted nem, szerintem meg az. Ennyi.

2013. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!