Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin monohidrátot mindenkép...

Kreatin monohidrátot mindenképp 5 deci vízben kell feloldani (5g-ot)?

Figyelt kérdés

azt íták,hogy 1 g-ot, 1 deci vízben kell feloldani.

Ez igaz?

És mi van akkor ha kevesebb vízben oldom fel?



2013. ápr. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, így lesz jobb az oldat koncentrációja, amivel jobban fel tud szívódni.
2013. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Feloldani nem feltétlenül kell 5 deciben, sőt feloldani sem létszükséglet. A lényeg, hogy minden 5 grammos adag után viszonylag rövid idő alatt menjen le fél liter víz.


Én úgy szoktam, hogy egy jó pohár vízbe belevágok 5g kreatint, felkeverem, és mielőtt leülepedik benne a cucc, lehúzom. Az utána lévő 5-10 percben meg rákortyolgatok még 2-3dl vizet és annyi.

2013. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hmmm.. köszi.

Azért kérdeztem,mert elég nehéz lenne szerintem meginnom fél liter vizet. Főleg feltöltéskor, napi 4X.

Mert iszok annyit,de ha nem vagyok szomjas akkor képtelenség annyit meginnom. :/

2013. ápr. 23. 19:25
 4/4 Zakathol ***** válasza:
Hát ez úgy van mint az evéssel tömegelés alatt. Le kell tuszkolni. Egyébként pedig csak az elején sz@r, pár nap után simán hozzászoksz.
2013. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!