Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Néztem cardio edzést, de...

Néztem cardio edzést, de követhetetlen a számomra (Tracy Anderson). Ha zenére, magamtól találok ki mozgást, persze az eredetivel keverve, az is meg teszi cardionak? Hatni fog?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan intenzitással fogom csinálni,nem arról van szó,h el akarom sumákolni :P
2009. szept. 25. 22:09
 1/2 anonim válasza:

Nem vagy egyedül azzal hogy nem tudod követni. Én sem. De ha ugyan olyan intenzitással csinálod akkor megteszi cardionak. A CARDIO lényege hogy magas pulzus szám miatt a zsirégetés elkezdödik.


De ennyiből beraksz egy nagyon pörgös albumot a lejátszóba és arra ugrálsz és mozogsz az is meg teszi cardionak. ( általában és ezt teszem és nekem bejött, meg persze imádom mert közben jól érzem magam és ez miatt nem fáradok. kb olyan mikor a barátokkal elmegyünk bulini)

2011. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dogydog válasza:

Én sem bírom követni a dance részt ezért én más táncos videóra tornázok 30 percig és utána jön az erősítő rész.

Most kezdtem blogot írni róla. Szerintem hatni fog én fogytam 3 kilót és sokkal formásabb vagyok.

2013. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!