Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zabpehely helyettesítés?

Zabpehely helyettesítés?

Figyelt kérdés

Üdv

Lehet valamivel a zabpehelyt helyettesíteni?


2013. ápr. 24. 12:13
 1/9 clint ***** válasza:
zukor nélküli müzlivel pl.
2013. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem.Kösz!

Más valami?

2013. ápr. 24. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
miért akarod helyettesíteni? van benne rengeteg hasznos rost, és vitaminok... ne helyettesítsd, inkább tanúlj meg sütit sütni belõle, de én még a csirkemell pörkölt mellé a nokedlit is zablisztbõl, vagy kávédarálòban ledarált pehelybõl csinálom.
2013. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet sütit sütni zabpehelyből?:)) hogyan?

egyébként natúr zabbal lehet helyettesíteni, abban még több is a rost: [link]

2013. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kedvencem:

200g darált zabpehely

225g sovány túró

1ek sütőpor

1 tojás

1 ek kakaópor

ízlés szerint nyírfacukor, vagy egyéb édesítőszer

ízlés szerint kókuszreszelék

ezt jól összedolgozzuk, én turmixgéppel szoktam, majd muffin formákba töltjük, és 15-20percig sütjük... onnan tudjuk, hogy megsült, hogy ha kést szúrunk bele, akkor nem ragad rá ha megsült. És kész is a finom muffin...


De lehet kókuszgolyót is csinálni belőle, keksz helyett zabpelyhet használsz... tulajdonképpen minden sütit meg lehet belőle csinálni, ami amúgy lisztből lenne, vagy kekszből, vagy bármi ilyesmiből, csak be kell helyettesíteni a receptbe.

2013. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kiskanál sütőpor akart lenni
2013. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mikor elfogy a rizsem, és van zabpelyhem, de mondjuk sietnem kell a kajacsinálással, olyankor 300g zabpelyhet ledarálok ütök bele 2 tojást, kakaópor nyírfacukor, ezt jól összekeverem, elsimítom egy lapostányéron, bedobom a mikróba max fokozaton 2-3 percre, és kész a finom akármi:) én tehénlepénynek hívom:P de finom, és fedezi a jelenlegi napi ch mat.
2013. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köszi! de ez nekem most nem túl jó (diéta).
2013. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is diétázom, és ezeket mindig úgy készítem el, hogy a napi kereten belül maradjak... 120kg ról indultam 1 éve, nemrég hagytam el a 80at... még 4 kg és befejeztem, illetve tömegelek :D Amúgy nekem melóban is borzalmas a kísértés, mert szakács vagyok:P ezért törekszem rá, hogy mindig finomakat tudjak enni, de közben meg a szénhidrátot 1g*testtömegen tartsam.
2013. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!