Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő vagyok a konditerembe,...

Kezdő vagyok a konditerembe, ez jó edzésterv?

Figyelt kérdés
Elkezdtem konditerembe járni, ez hatásos edzésterv? Kezdem pl 6 x 6 ismétléssel egy gyakorlaton belül, minden második széria után növelem a súlyt. Következő alkalommal mondjuk már 6 x 8 egy gyakorlatból, majd következőnek 8 x 8, utána emelem a kezdősúlyt. Ez így hatásos? (kétszer mennék egy héten)

2013. ápr. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Kezdőként teljes testes edzés kell. Minden izomcsoportra edzésenként 1 gyakorlat. Gyakorlatonként 3 sorozat, sorozatonként kb 10 ismétlés.
2013. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy érthetetlenül írtam, egészt testet átmozgatom, a lábat és a felsőtestet is, 6 különböző gyakorlat, mindegyikből 6x6, így értettem. Köszi amúgy a gyors választ!
2013. ápr. 24. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Oks, kevés a 6 ismétlés, kezdőként nem kellene akkora súly, amivel épen 6 megy, hanem amivel megy 8-12.
2013. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :) És még annyi, hogy kezdő osztott edzéstervvel már elérhető ez [link] a fizikum, vagy ehhez már intenzív kell? (A piros nadrágos férfi)
2013. ápr. 24. 21:50
 5/7 poiu ***** válasza:
Nincs kezdő osztott :-). Amúgy ez hamar elérhető, ha hallgatsz a nagyokra...
2013. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van kezdő osztott:

[link]

De neked kezdésnek 2 hónapig teljes testes kell.

2013. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ez csak "mellékes" kérdés volt ;)
2013. ápr. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!