Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami cucc ami égeti a zsírt...

Valami cucc ami égeti a zsírt mint álat és szálkás tudok lenni?

Figyelt kérdés
5-6 kilótól szeretnék csak megszabadulni de lehet de töb is jó lenne ez a minimum. Tapasztalatok is érdekelnek. ( mozgok eleget bunyózok sokat futok kondizok is) valami jó kis cuccot ajánljatok) valami jó hatásos cuccot ajánljatok :)
2013. ápr. 26. 16:17
1 2
 1/17 Zakathol ***** válasza:
Étrend.
2013. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Zakathol ***** válasza:
100%
Attól mert értelmileg hátrányos helyzetű vagy, még nem lesz zsírégető csodaszer. Amit keresel nem létezik.
2013. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Zakathol ***** válasza:
100%

Plusz még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy étrendre nem a testépítőknek, hanem minden kicseszett sportolónak szüksége van. A fejlődés alapja a megfelelő étrend.

Ha nincs rá pénzed, akkor kiegészítőre mégis honnan lenne? A prioritási sorban a szilárd kaját kell előtérbe helyezni, nem a pótlékát keresni...

2013. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Az értelmi szint legaljának vagy a példája.

Hogy beszélsz te azzal aki jó választ ad?

"valami cucc ami égeti a zsírt mint állat"

szerinted az ilyen szerek nem pénzbe kerülnek??

Mi a nagy pénzköltés abba ha egészségesen táplálkozol, és kevesebbet eszel??


Másnak szólogatsz be, amikor még helyesen sem tudsz írni, és ilyen baromságokat írsz!! Gratulálok.

2013. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted a kox ingyen van? Akkor,szerezz olcsón t3, t4-et, növi hormont és spiropentet. Majd rájössz. Lesz vele bajod, de te neked cucc kell. Tessék.
2013. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jól van gyúrós majmok. Nekem az a problémám hogy naponta csak egyszer, max kétszer tudok kajálni. Nem lenne időm meg pénzem se ezekre a drága kajákra meg cuccokra sajnos ez van. és mivel egész nap eddzek ezért szeretnék szedni valami zsírégetőt. Ennyire egyszerű az egész. Egyébként tudok helyesen írni. Nekem nincs arra időm, hogy reggel meg egyem a kis zabpelyhem meg barna kenyeret, aztán csirkemell meg mindenféle ilyesmi. Tudom én is hogy ez kurv@ jó és ez kell. De nincs.
2013. ápr. 26. 16:52
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs ingyen a kox. Viszont olcsóbb mint ez a drága étrend.
2013. ápr. 26. 16:53
 8/17 anonim ***** válasza:
A kox is drága, nehogy azt hidd, hogy azzal olcsóbban kijössz.
2013. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Zakathol ***** válasza:

nagyon fontos ember lehetsz, ha pl reggel nincs időd 5 perc alatt bekanalazni a zabpelyhet...

Ráadásul még mindig nem tudjuk, hogy ha kajára nincs pénzed, akkor zsírégetőre hogyhogy van...

2013. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
na jólvan okostojások köszönöm a semmit. Törlöm is inkább a kérdést. Koxot be tudm szerezni nagyon olcsó áron egyébként. És az garantáltan olcsóbb lesz mint a kaja ami több mint a havi keresetem. Hidd el lenne azért 5 percem megenni reggel azt a szart. Fizesd ki. Gondolom ti itt sokan szülők révén vagytok ilyen jó helyzetbe én egyedül élek. Csak annyit akartam hogy valaki mondjon valamit és tapasztalatot is ha próbálta. ennyi. Ne írj ide ha nem erre válaszolsz.
2013. ápr. 26. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!