Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni kondizás hogy csináljam?

Otthoni kondizás hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hát mosz az van hogy, itthon szeretnék kondizni.De semmi gépem se semmi....Eddig úgy csiáltam hogy napi 5x10 fekvő 4x30 hasprés 80gugólás stb...Tudnátok tippeket adni itthoni kondizásról? Gyors és hatékony módszereket 15f 58kg vok és 172 cm Mert ugye itt a strandidő mindjárt? És valakinek jól kell kinézni...

#Otthoni testedzés
2013. ápr. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Végezd a fegyencedzés című könyvben leírtakat. Le is töltheted netről.
2013. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem linkelni mert hátt...csak XD pls linket vagy valami tipptől okosabb lennék!
2013. ápr. 26. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat egyenlőre :d de valami tippeket tudnátok ? Valaki olyan aki tapasztaltabb pls hogy naponta hányat csináljak meg valamiből.... nem igazán sportolok de erős karcsú kölök vagyok de azért lenne mit edzenem
2013. ápr. 26. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:

A könyvet letöltheted torrent oldalakról, de ezt is olvasgathatod:

[link]

2013. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz hát megpróbálom ..
2013. ápr. 26. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
töltsd le a P90X-et és eddzél otthon az első fél évben
2013. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!