Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéstervet összeállítani egy...

Edzéstervet összeállítani egy ember tudna?

Figyelt kérdés
Húzóckodás úgy, hogy az eggyik kezemmel fogom a csuklómat, fekvőtámasz 1 kezes, és hasprés
2013. ápr. 27. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó. A fegyencedzés című könyvben vannak edzéstervek is, kezdő szinttől haladóig.
2013. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 roland0919 válasza:
"Húzóckodás úgy, hogy az eggyik kezemmel fogom a csuklómat" ezt gyorsan felejtsd el...külömben néhány év a pöndörőtt nehezen fogod húzkodni. "Húzóckodás" után csinálj azonnal fekvőt attól kiszálkásodsz 1 2re.Ha nőni akarsz akkor kell több kombó mert ezekkel nem fogsz nagy hatást elérni és hamar megunhatod.
2013. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de már láttam egy csomó embert aki húzóckodással és fekvőtámasszal lett izmos és húzóckodni szoktam szüken és szélesen is, hogy erősödjön a hátam
2013. ápr. 27. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, de akor mégis mit szeretnél? Simán bárki összeállít egy saját testsúlyos edzéstervet. Nem nagy dolog. De ott van a könyvben is, amit írtam, legalább letölthetnéd és belenéznél..
2013. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én csak simán izmos akarok lenni és a rocky 2-ben is úgy húzóckodik, hogy fogja a csuklóját
2013. ápr. 27. 12:54
 6/8 A kérdező kommentje:
és előtte be szoktam melegíteni
2013. ápr. 27. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, az ne is zavarjon, hogy az csak egy film és Stallone igen komoly súlyzós edzéseket végzett.
2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy film de azért csinálta a felhúzásokat én is úgy szoktam
2013. ápr. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!